Magazin

Acun Ilıcalı, Eser Yenenler'in eşine öyle bir jest yaptı ki! Servet değerinde …

Acun Ilıcalı, çok sevdiği ve yıllardır desteklediği Eser Yenenler’in düğünü için geline öyle bir hediye taktı ki fiyatını duyanlar inanamadı.

100 BİN EURO DEĞERİNDE HEDİYE…

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz akşam Eser Yenenler ve 4 aylık hamile eşi Berfu Yıldız’ın Kilyos’ta bir sahilde düzenlenen düğününe katıldı. Ettiği danslar ve Seda Saya’la çektirdiği pozlarla dikkatleri üzerine çeken Ilıcalı’nın gelin Yıldız’a taktığı 100 bin euro değerindeki hediye de ortaya çıktı.

SERVET DEĞERİNDE SAAT…

Bu sene nisan ayında aile arasında düzenlenen nikah töreniyle dünya evine giren sunucu ve oyuncu Eser Yenenler ile manken Berfu Yıldız, önceki akşam Kilyos’ta bir sahilde 400 kişilik bir düğünle kutlama yaptı. Çifti mutlu gününde yalnız bırakmayan Acun Ilıcalı, geline hediye ettiği 100 bin euro değerindeki saatle adından bir kez daha söz ettirdi.Eser’e olan desteğini her zaman belli eden Acun Ilıcalı cömertliğiyle bir kez daha adından söz ettirdi. Haberlere göre; Ilıcalı düğünde ettiği dansın yanında taktığı takı ile de çok konuşuldu. Ilıcalı, Berfu Yıldız’a yaklaşık 100.000 Euro  değerinde Rolex marka saat hediye etti

DÜĞÜNE ÜNLÜ AKINI OLDU…

Eser Yenenler ve BerfuYıldız  çitfinin eğlenceli düğününe ünlü akınına uğradı. Bir süredir birlikte olan Murat Dalkılıç ve Hande Erçel, düğüne el ele katıldı. Çifti bu mutlu gününde Yılmaz Erdoğan, Aslı Enver, Murat Boz, Seda Sayan, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç, Yağmur Tanrıversin, Zeynep Bastık gibi isimler yalnız bırakmadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı