Magazin

Acun Ilıcalı, Ersin Korkut’a köpeğinin öldüğünü söyleyemedi! Ünlü isimden yardım istedi

TV8 ekranlarında yayınlanan 'Survivor Ünlüler Gönüllüler' programında dün akşam ekrana gelen bölümde Ersin Korkut, sağlık sorunları nedeniyle adaya veda etme zorunda kaldı. Acun Ilıcalı, Ersin Korkut'a köpeğinin öldüğünü söyleyemediğini ve Yılmaz Erdoğan'dan yardım istediğini açıkladı.

TV8 ekranlarında yayınlanan ‘Survivor Ünlüler Gönüllüler’ programında dün akşam ekrana gelen bölümde duygusal anlar yaşandı. Ünlüler takımından Ersin Korkut sağlık sorunları nedeniyle adaya veda etmek zorunda kaldı. Acun Ilıcalı, köpeği ölen Ersin Korkut’a acı haberi veremediğini ve Yılmaz Erdoğan’dan yardım istediğini açıkladı.

Survivor’a sakatlık sebebiyle veda eden Ersin Korkut köpeğinin ölüm haberini, adadan ayrıldıktan sonra aldı.

Acun Ilıcalı Ersin Korkut’a köpeği Mess’in ölüm haberini Kuzeni Yılmaz Erdoğan’ın verdiğini söyledi.

Uzun süredir kötü haberi Ersin’den saklayan Ilıcalı duygularını anlattı!

HABERİ ACUN ILICALI VEREMEDİ

”Böyle bir şeyi hiç yaşamamıştım” diyen Ilıcalı “Benim için çok zor bir yayındı. Haberi Yılmaz Erdoğan’ın vermesini istedim” dedi.

‘HİÇ BÖYLE BİR ŞEY YAŞAMAMIŞTIM^’

Acun açıklamasında “Ersin için bence çok farklı ve güzel bir Survivor oldu. Hiç de böyle bir şey yaşamamıştım şimdiye kadar. Karşımdakinin bir durumu bilmediği bir şey olmamıştı. İlk kez böyle bir şey yaşadım. Çok zor bir yayında. Ama şimdi hayatta hepimizin başına kötü şeyler geliyor. Ersin’e haberi Yılmaz Erdoğan’ın vermesini istedim” dedi.

Ersin için bence çok farklı ve güzel bir Survivor oldu. Hiç de böyle bir şey yaşamamıştım şimdiye kadar. Karşımdakinin bir durumu bilmediği bir şey olmamıştı.