Magazin

Acun Ilıcalı en büyük pişmanlığını açıkladı!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı YouTube'da Cüneyt Özdemir'in yayınına konuk oldu. Ilıcalı'ya Twitter'dan "Hayattaki en büyük pişmanlığı ya da keşkesi neymiş?" sorusu soruldu. Acun Ilıcalı'nın en büyük pişmanlığım diyerek anlattığı olay duygulandırdı. 

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı YouTube’da Cüneyt Özdemir’in yayınına konuk oldu. Ilıcalı’ya, “Hayattaki en büyük pişmanlığı ya da keşkesi neymiş?” sorusu soruldu. Acun Ilıcalı en büyük pişmanlığının babasını kaybettiği trafik kazasında babasının kullandığı arabayı kullanmamak olduğunu söyledi.

İnsanları eğlendiren programlarla milyonlarca kişinin evine giren Acun Ilıcalı, hayattaki en büyük pişmanlığıyla ilgili yürek burkan sözler söyledi.

YouTube’da Cüneyt Özdemir’in yayınına konuk olan Ilıcalı’ya Twitter üzerinden “Hayattaki en büyük pişmanlığı ya da keşkesi neymiş?” sorusu yöneltildi.

EN BÜYÜK PİŞMANLIĞINI AÇIKLADI

Ünlü televizyoncu bir süre duraksadıktan sonra bu soruya şu cevabı vererek bu sefer izleyenleri duygulandırdı: “Hayatımdaki en büyük pişmanlığım, ailem Bodrum’a giderken trafik kazası geçirdi. O gün arabayı ben kullanmak isterdim. İki araba gidiyorduk, babam kendi arabasıyla yola çıktı. Normalde arabayı hep ben kullanırdım, onları önden yollamak en büyük pişmanlığımdır. Keşke, o arabayı ben kullansaydım.”Cüneyt Özdemir de bu sözlerin ardından “Bir kez daha başın sağ olsun” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler