Gündem

Acun Ilıcalı ameliyata alındı! Kazanın detayları canlı yayında açıklandı

Dün akşam saatlerinde kızı İlknur Banu Ilıcalı Ceyhun ile sahip olduğu kanala giderken hafif bir motosiklet kazası geçiren Acun Ilıcalı’nın bu sabah ameliyata alındığı öğrenildi. Kazayı ve Acun Ilıcalı’nın sağlık durumunu ise canlı yayında Hakan Ural anlattı

İstanbul Sarıyer’de kanalına gitmek için kızı İlknur Banu Ilıcalı Ceyhun ile motosikletle yola çıkan sevilen isim Acun Ilıcalı yürekleri ağza getiren bir kaza yaşadı. Hafif ticari bir araca çarpan Acun Ilıcalı’nın kazada kolu bilekten itibaren kırılırken, kızı İlknur Banu Ilıcalı Ceyhun’nun ise kaburgalarında kırık tespit edildi.

Acun Ilıcalı Ameliyata Alındı

Sağlık ekiplerinin hemen olay yerine gittiği kazada Acun Ilıcalı ve kızı apar topar hastaneye sevk edildi. Kaburgalarında hafif kırık olan Banu Ilıcalı yapılan tetkiklerin ardından taburcu edildi. Acun Ilıcalı ise bugün ameliyata alındı.

Hakan Ural Tüm Merak Edilenleri Anlattı

Kanal D ekranlarında Neler Oluyor Hayatta programını sunan Hakan Ural’a canlı yayında gelen telefon Acun Ilıcalı’nın son durumu hakkında merak edilenleri verdi. Hakan Ural ‘Acun bana kazanın nasıl olduğunu anlattı’ dedi ve merak edilen detayları açıkladı.

Acun Ilıca’nın Motor Kazası Nasıl Yaşandı?

Acun Ilıcalı ve kızı İlknur Banu Ilıcalı Ceyhun kanala gitmek için motosiklet ile yola çıktı. Bilinenin aksine Ilıcalı, o gün hem kızı yanında olduğu için hem de yol durumu uygun olmadığı için sürat yapmadı. Ayazağa’da bulunan ünlü bir alışveriş merkezine girmek için bir çok sürücünün ters yönden girdiği yola giren Acun Ilıcalı, ters yönden gelen araca yol vermek için durdu.

Ameliyattan Çıkmış Olacağı Düşünülüyor

Ters yönden gelen araç da Acun Ilıcalı’ya yol vermek için durdu. Kısa süren bir bekleyişin ardından iki tarafta birden gaza basınca karşı yönden gelen araç Acun Ilıcalı’nın motosikletine çarptı. Çarpmanın etkisi ile Acun Ilıcalı motordan fırladı. Araç yüksek bir araç olduğu için kolu arabaya çarptı ve bilekten itibaren kırıldı.  Sabah saatlerinde ameliyata giren Acun Ilıcalı’nın saat 11.30 gibi ameliyattan çıkmış olacağı düşünülüyor.