EkonomiGündem

Acil nakit paraya ihtiyacı olanlara özel açıklama: Duyuru yapıldı!

Acil nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar bankaların fırsatlarını yakalamak için araştırma yapıyor. İş Bankası tarafından açıklama geldi. Banka, İş Bankası müşterisi olanlara birçok fırsat sunuyor. İş Bankası’nın açıklamasına göre, İşCep’ten İş Bankası müşterisi olanlar 5 bin TL’ye kadar faizsiz masrafsız avans alabilecek. Kampanyanın tüm detayları tek tek duyuruldu.

5 BİN TL NAKİT AVANS KAMPANYASI;

İşCep“Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvuruları onaylanmış müşteriler yararlanabilecektir.

Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 sefer yararlanabilecektir. Faizsiz TNA 5 ay vade ile sınırlıdır. 5 aydan farklı vadelerde ve 5.000 TL üzeri tutarlarda geçerli faiz oranları uygulanacaktır.

Kampanya kapsamı İşCep, Müşteri Olmak İstiyorum özelliğinden İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvurusu yaparak, başvuruları onaylanan müşteriler için geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak için, kullanılacak Taksitli Nakit Avans tutarı 300 TL ile 5.000 TL arasında olacaktır.

Kampanya tanımlamaları her müşteri için kredi kartı başvuruları onaylarını takip eden 7 gün içinde yapılacak ve kampanyadan yararlanma süresi 1 yıl olacaktır.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Kredi Kartları, İş Bankası Ticari Kredi Kartları, (Aidatsız Kredi Kartı, İş Bankası Vergi Kart, İş Bankası Bayi Kart, KGF Kart hariçtir).

İş Bankası kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.