EkonomiGündem

Acil nakit para ihtiyacı olanlar hemen kontrol etsin: 10 bin TL’ye kadar para verilecek!

Acil nakit ihtiyacı olanlara duyuru yapıldı. İş Bankası tarafından nakit paraya ihtiyaç duyanlara özel açıklama geldi. Banka, 10 bin TL’ye kadar nakit para verileceğini bildirdi. Buna göre, 10 bin TL’ye kadar parayı alabilmek için başvuru yapılması gerekiyor.

İş Bankası’ndan alınan bilgilere göre, acil nakit paraya ihtiyaç duyanlara 10 bin TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans duyurusunda bulunuldu. Söz konusu kampanyanın tüm detayları açıklandı.

İŞ BANKASI KAMPANYA DETAYLARI;

Kampanyadan 31.12.2022 tarihine kadar İşCep“Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvuruları onaylanmış müşteriler yararlanabilecektir.

Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 sefer yararlanabilecektir. Faizsiz TNA 5 ay vade ile sınırlıdır. 5 aydan farklı vadelerde ve 10.000 TL üzeri tutarlarda geçerli faiz oranları uygulanacaktır.

Kampanya kapsamı İşCep, Müşteri Olmak İstiyorum özelliğinden İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvurusu yaparak, başvuruları onaylanan müşteriler için geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak için, kullanılacak Taksitli Nakit Avans tutarı 300 TL ile 10.000 TL arasında olacaktır.

Kampanya tanımlamaları her müşteri için kredi kartı başvuruları onaylarını takip eden 7 gün içinde yapılacak ve kampanyadan yararlanma süresi 1 yıl olacaktır.