EkonomiGündem

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar dikkat: Hemen başvurun! Taksit ödemeleri 3 ay sonra başlayacak

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar tarafından kredi kampanyası duyurusunda bulunuldu. Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi çekecek müşterilerine bir fırsat sundu. Banka, kredi çekenlere 3 ay sonra ödeme imkanı sunduğunu belirtti.

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan açıklamada, ihtiyaç kredisi çeken müşterilerin taksit ödemelerini 3 ay sonraya erteleyebileceği belirtildi. Buna göre, kredi çekenler taksitlerini 3 ay sonra ödemeye başlayabilecek.

AY ERTELEMELİ KREDİ KAMPANYASI DETAYLARI;

3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi başvurunuzu Yapı Kredi Mobil veya Bireysel İnternet Şubesi üzerinden hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil veya İnternet Şube kanallarından ihtiyaç kredisi kullanımı yapmak için, kampanya giriş ekranında “3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi” kampanyası seçilmelidir.

Kampanya seçildikten sonra, ilk taksit tarihi; değiştirilmedikçe kredi açılış gününden azami 120 gün sonrası olacak şekilde gelecektir.

Kampanyanın azami vadesi ödemesiz dönem dahil 36 ay olup, en fazla 90 gün öteleme seçeneği sunulmaktadır.

Ödemesiz dönemlere ait faiz tutarı ilk taksite yansıtılır.

Bankamız tarafından tanımlanan ön onaylı limitiniz olması durumunda, limit tutarınıza kadar kredi kullanabilirsiniz. Ön onaylı limitler sonrası tekrar değerlendirme yapılabilir, bankamızca limitleriniz kredi kullanımından önce düşürülebilir veya tamamen iptal edilebilir.

Kredi başvurunuz bankamız politikaları çerçevesinde değerlendirilir ve uygun olması durumunda kullandırım yapılabilir. Banka değerlendirmesi sonrasında başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir ya da talep ettiğiniz tutarın altında bir tutarda onaylanabilir.

Kullandırım ve başvurunun Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’nden yapılması durumunda “Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi” menüsündeki tüm koşullar 3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi için de geçerlidir.