Ekonomi

Açıklama yapıldı: Günde 49 TL ödeyerek araba sahibi olabilirsiniz!

Araba satın almak için 2021 araç kampanyaları açıklandı. DACIA resmi internet sayfası üzerinden yeni kampanya duyurusunda bulundu. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre, günlük 49 TL ödeme ile Yeni Sandero Stepway Comfort 1.0 Turbo 90 Bg otomobil sahibi olabilirsiniz. İşte DACİA tarafından yapılan kampanya duyurusu…

Araba kampanyası araştırması yapan vatandaşlar için DACİA yeni fırsatlarını duyurdu. 28.02.2021 tarihine kadar yapılan başvurular ile günlük 49 TL ödeme yapılarak araba sahibi olunabilir.

İşte kampanya açıklaması:

Belirtilen günlük ödeme tutarı, sınırlı sayıdaki Yeni Sandero Stepway Comfort 1.0 Turbo 90 Bg otomobilin, perakende satın alımında uygulanan 160.900 TL’lik fiyat ile geçerlidir. Dacia Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan ilgili günlük ödeme tutarı, 82.900 TL peşinat ve %1,49 faiz oranı seçeneği ile kullandırılacak kredi için 23 aylık eşit ödeme ve 80.450 TL’lik son taksit ödemesine göre hesaplanmış tutardır.

Aylık eşit ödeme tutarı 1.469 TL’dir. Günlük ödeme tutarı, aylık eşit ödeme tutarının 30’a bölünmesi ile bulunmuştur. Finansman kampanyaları, anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri, kredi bedeline dahil değildir. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir. Daha fazla kredi tutarı veya vade seçenekleri sunduğumuz çok avantajlı faiz oranları için tüm Dacia Yetkili Satıcıları ile iletişime geçebilirsiniz.

Yeni Sandero’nun ortalama CO2 salımı 112-115(g/km); yakıt tüketimi 4,9-5(l/km) aralığındadır. Model üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 28.02.2021 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. MAİS, kampanya bitiş tarihini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi Dacia Yetkili Satıcılarında.

(Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %1,82, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %24,12)