Gündem

Acı haber geldi! Van Gölü’nde 5 kişinin cansız bedenine ulaşıldı

Van Valiliği'nden alınan son dakika bilgisine göre 27 Haziran'da kendi teknesiyle Van Gölü'nde açılan ve bir daha haber alınamayan kişilerle ilgili arama tarama faaliyeti gerçekleştirildi. Arama tarama sonucu 5 kişinin cesedine ulaşıldığı öğrenildi.

Van Valiliği’nden alınan bilgilere göre Van Gölü’nde 27 Haziran Cumartesi günü kendi teknesiyle açılan ve kaybolan kişiler hakkında acı haber geldi. Alınan bilgilere göre 5 kişinin cansız bedenine ulaşıldı.

VALİLİKTEN AÇIKLAMA GELDİ

Van Valiliği’nden yapılan açıklamada, “27 Haziran Cumartesi günü saat 22.00 sıralarında kendi tekneleriyle Van Gölü’ne açılan şahıslardan uzun süre haber alınamaması üzerine yapılan kayıp ihbarı neticesinde, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığımızca havadan ve karadan tüm imkanlarımız seferber edilerek arama tarama faaliyeti başlatılmıştır. Söz konusu arama tarama faaliyeti sonucunda şu ana kadar yabancı uyruklu olduğu değerlendirilen 5 kişinin cesedine ulaşılmıştır. Bölgede, havadan ve gölden tüm imkanlarımızla arama tarama çalışmalarına çok yönlü şekilde devam edilmektedir” denildi. (İHA)

Etiketler

İlgili Makaleler