Gündem

Acı haber geldi: Enkazdan çıkarılan 12 yaşındaki Cihan Emir Parlak hayatını kaybetti!

Kahramanmaraş merkezli depremde 10 il yıkılırken Adıyaman’da enkaz altında kalan ve 62 saat sonra enkazdan çıkarılan 12 yaşındaki Cihan Emir Parlak’tan acı haber geldi. Ankara Etlik Şehir Hastanesi’nde tedavi gören 12 yaşındaki Galatasaraylı Cihan Emir tedavi esnasında Kerem Aktürkoğlu ve Muslera ile görüntülü konuşmuştu… 62 saat sonra enkazdan 12 yaşındaki Cihan Emir Parlak tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

GALATASARAY RESMİ SOSYAL MEDYA HESABINDAN AÇIKLAMADA BULUNDU

Galatasaray resmi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda “Depremden sağ olarak kurtulan ve Galatasaray sevgisiyle içimizi ısıtan Cihan Emir Parlak’ın, vefat ettiğini derin bir üzüntüyle öğrendik.

Genç taraftarımıza Allah’tan rahmet, sevenlerine başsağlığı dileriz. Seni hep gülen yüzünle hatırlayacağız Cihan…” denildi.

KEREM AKTÜRKOĞLU VE MUSLERA İLE GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞMÜŞTÜ

Cihan Emir Parlak, hayatını kaybetmeden önce Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur, futbolcular Fernando Muslera ve Kerem Aktürkoğlu ile telefonda görüşmüştü.

Kerem Aktürkoğlu’nun “Nasılsın, seni çok güçlü gördüm aferin sana. Sen büyük savaşçısın. Hepimiz seni çok seviyor ve dua ediyoruz” sözlerine üzerine duygu dolu anlar yaşayan Cihan Emir Parlak, “İyiyim abi, sizin sayenizde daha iyi ve daha güçlü olacağım. Hepinize çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullanmıştı.

BAŞKAN DURSUN ÖZBEK, FENERBAHÇE MAÇI İÇİN SÖZ VERMİŞTİ

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ile de telefonda görüşen Cihan Emir Parlak, İstanbul’a gelip Fenerbahçe maçını tribünde izlemek istediğini söylemişti.Dursun Özbek de Cihan Emir’e, “Sizi gördüğüm için seviniyorum. Çok geçmiş olsun. En kısa zamanda da görüşürüz. Fenerbahçe maçına sizi getireceğim, şampiyonluk maçı olacak” ifadelerini kullanmıştı.

Galatasaray tutkunluğuyla tanınan Cihar Emir Parlak’ı hastanede Tanju Çolak ziyaret etmiş, imzalı forma hediye etmişti

Cihan’ı, Florya Metin Oktay Tesisleri’ne götürerek sarı-kırmızılı futbolcularla ve Teknik Direktör Okan Buruk ile tanıştıracağının sözünü de veren eski milli futbolcu, “Merak etme hep yanında olacağım” dedi.