Gündem

Acı haber geldi! 2 askerimiz şehit oldu! 5 askerimiz yaralandı

Milli Savunma Bakanlığı Twitter hesabından açıklama yaptı. MSB'den alınan son dakika bilgisine göre İdlib bölgesinde hava sadırısı sonucu 2 askerimiz şehit olurken 5 askerimizde yaralanmıştır.

Milli Savunma Bakanlığı Twitter hesabından son dakika açıklamasında bulundu. Yapılan açıklamaya göre 2 askerimiz şehit olurken 5 askerimiz yaralandı.

Yapılan açıklamada, “Ateşkesi sağlamak üzere İdlib bölgesinde bulunan unsurlarımıza yapılan hava saldırısı sonucu 2 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, 5 kahraman silah arkadaşımız yaralanmıştır. Belirlenen hedefler ateş altına alınmış, alınmaya devam edilmektedir.” denildi.

ACI HABER GELDİ
Açıklamanın devamında, “Bugüne kadar olduğu gibi şehitlerimizin kanı yerde bırakılmamış, bundan sonra da bırakılmayacaktır. Hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, TSK ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralı personelimiz için de acil şifalar dileriz.” denildi.

Bakanlık ayrıca, İdlib bölgesindeki çeşitli kaynaklardan alınan son bilgilere göre; 50’den fazla Rejim unsuru, 5 tank, 2 zırhlı personel taşıyıcı, 2 silahlı pikap, 1 obüsün imha edildiğini de açıkladı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı