Gündem

Acı gerçek ortaya çıktı! Ebru Şallı Pars’ı yaşatmak için…

Ebru Şallı ile Harun Tan'ın 9 yaşındaki oğlu Pars 16 Nisan tarihinde lenfoma tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. Acılı annenin, oğlu Pars için geçtiğimiz ağustos ayında iliğini verdiği ortaya çıktı.

Ebru Şallı’nın, Harun Tan ile evliliğinden olan 9 yaşındaki oğlu Pars lenfoma tedavisi gördüğü hastanede 16 Nisan’da hayatını kaybetmişti. Acılı annenin, oğlu için geçtiğimiz ağustos ayında iliğini verdiği ortaya çıktı. Oğlu Pars’ı kaybeden Şallı’nın sadece mezar ziyareti için evden çıktığı öne sürüldü.

Günaydın’dan Ömer Karahan’ın haberine göre; 12 gün önce oğlu Pars’ı kaybeden Ebru Şallı yasta…

SADECE MEZAR ZİYARETİ İÇİN DIŞARIYA ÇIKIYOR

Dünyayla tüm bağını koparıp eve kapanan Şallı, sadece mezar ziyareti için dışarıya çıkıyor. Gelen taziye mesajlarına bile henüz dönmeyen mankenin, oğlunun odasında onun eşyaları arasında vakit geçirdiği öğrenildi.

İLİĞİNİ VERDİ

Pars için geçen yıl uygun ilik aranmaya başlanmış, Şallı iliği uyunca Ağustos’ta nakil için hastaneye yatmıştı. Nakil işlemlerine eşi Uğur Akkuş ile giden Şallı, Pars tedaviye yanıt verince büyük sevinç yaşamıştı.

Ebru Şallı, 2002 yılında evlendiği Harun Tan’dan 2013 yılında boşanmıştı. Çiftin bu evliliğinden ayrıca Beren Tan adında bir çocukları daha dünyaya gelmişti.

Pars yaklaşık iki yıldır gördüğü lenfoma tedavisinde, mücadelesini kaybetti.

Aile üyelerinin birçoğu, 9 yaşındaki Pars’ın cenazesine corona virüs salgını önlemleri nedeniyle katılamamıştı.