İzmir Haberleri

Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, İzmir Hilltown Karşıyaka AVM'de!

Türkiye‘de hazır giyim sektörünün oluşmasında ve gelişmesinde öncü rol üstlenen aktörler arasında yer alan Kiğılı, mağaza açılışları, istihdam ve yeni pazarlardaki yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor.

Türkiye’de 225 mağazası ve yurt dışında 20 ülkede 98 satış noktasıyla hizmet veren Kiğılı, Abdullah Kiğılı Exclusive Cut ile ulusal ve uluslararası prestijli markalara ev sahipliği yapan İzmir Hilltown AVM’de kapılarını açtı.Hilltown Karşıyaka’nın modern mimarisi atmosferinde en yeni koleksiyonlarını müşterilerinin beğenisine sunmaya hazırlanan Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, ziyaretçilere keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatacak.

Pınar Karşıyaka’dan anlamlı ziyaret

Karşıyakalıların beğenisine sunulan yeni mağazanın açılışı töreni, Pınar Karşıyaka Antrenörü Ufuk Sarıca ve takımının katılımıyla renklendi. Çantadan ayakkabıya, aksesuardan birbirinden şık parçalara kadar farklı ürün kategorilerinde tasarlanan en yeni koleksiyonları modaseverlerle buluşturacak olan Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, zengin ürün yelpazesiyle İzmir Hilltown AVM’de hizmet verecek.

”Yurt içi ve yurt dışı yatırımlarımız devam edecek”

Kiğılı CEO’su Hilal Suerdem,Hilltown’daki 250 metrekare kapasiteli yeni mağaza açılışına yönelik “Ürün odaklı değil, müşteri odaklı yapılanma bilinciyle vizyonumuzu genişletmeye ve sektöre değer katmaya devam ediyoruz. İzmir’deki yatırımlarımızı 11. mağazamızla büyüterek, İzmirlilerin taleplerine ve beklentisine yanıt veriyoruz. Çok yakında İzmir İstinye Park AVM’de de bir mağaza açılışımız olacak. Karşıyaka Spor Kulübü ile yaptığımız sponsorluk anlaşmasının ardından yeni projeler sunmaya hazırlanıyoruz. Bu vesileyle açılışımızda bizi yalnız bırakmayan değerli kulübümüze teşekkürlerimi sunar, sezonda da başarılarının devamını dilerim.” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu