EkonomiGenel

A101 marketlerden ev alışverişi yapacaklar dikkat: Hediye edilecek!

Türkiye genelinde en fazla şubeye sahip zincir market olan A101 marketlerde 17 – 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya fırsatı açıklandı! Buna göre Axess kredi kartınız ile a101.com.tr ‘den yapacağınız 750 TL ve üzeri ilk alışverişe 75 TL chip-para hediye edilecek.

17 – 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında www.A101.com.tr ‘de tek seferde yapılacak ilk 750 TL ve üzeri alışverişe 75 TL chip-para sunulmaktadır.

KAMPANYA DETAYLARI

Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.

Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.

SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “A101” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanyaya sadece www.A101.com.tr’den yapılacak alışverişler dahildir. A101 marketlerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya sanal POS’tan yapılan ödemelerde geçerlidir.

Axess, Wings, Free, Akbank Kart, bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir.

Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartlarla yapacağı harcamalar ile kampanyadan bir defa en fazla 75 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.

Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.