EkonomiGündem

A101, BİM, CarrefourSA, Migros ve ŞOK’a giden tüm İstanbulkart sahipleri dikkat: Duyuru yapıldı!

A101, BİM, CarrefourSA, Migros ve ŞOK’a giden tüm İstanbulkart sahiplerini yakından ilgilendiren bir açıklama yapıldı. Neredeyse her alanda kullanıma açık olan İstanbulkart ile ilgili bir kampanya başlatıldı. Kampanya, Ramazan ayı boyunca devam edecek. Kampanyaya katılım sağlayanlara 100 TL iade yapılacak.

İstanbulkart’ı olanların katılım sağlayabileceği bir kampanya duyurusunda bulunuldu. Buna göre, Ramazan ayı boyunca A101, BİM, CarrefourSA, Migros ve ŞOK Marketlerde farklı günlerde yapılacak 250 TL ve üzeri 2. ödemeye 15 TL, 3. ödemeye 20 TL, 4. ödemeye 25 TL, 5. ödemeye 40 TL, toplamda 100 TL iade edilecek. Kampanyanın 20 Nisan tarihine kadar geçerlilik süresi var.

İSTANBULKART KAMPANYA DETAYLARI;

• 23 Mart – 20 Nisan tarihleri arasında fiziksel İstanbulkart ile A101, Bim, Carrefour, Migros ve Şok Marketlerde farklı günlerde yapılacak 250 TL ve üzeri 2. ödemeye 15 TL, 3. ödemeye 20 TL, 4. ödemeye 25 TL, 5. ödemeye 40 TL toplamda 100 TL hediye edilecektir.

• Kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce İstanbulkart Mobil’den ‘Kampanyaya Katıl’ butonuna tıklanması gerekmektedir.

• Kampanyadan faydalanabilmek için kampanyaya katılmadan önce İstanbulkart’ın kişiselleştirilmiş olması, açık rıza tercihlerinin açık olması ve en az bir ticari elektronik ileti izninin verilmiş olması gereklidir.

• Açık rıza ve ticari elektronik ileti izinleri İstanbulkart Mobil’de ya da https://bireysel.istanbulkart.istanbul adresinde profil sayfasından düzenlenebilir.

• Ödüllendirme yapılabilmesi için başarılı işlemlerin iptal edilmemesi gereklidir. İlgili ödemenin iptali durumunda ödüllendirme yapılmayacaktır.

• Bir kullanıcı tek fiziksel kartı ile kampanyadan toplamda bir kez faydalanabilir. Kampanya süresince yapılacak ödemelerin tamamının aynı İstanbulkart ile yapılması gerekmektedir. Sosyal Destek Kartları ile yapılacak market ödemeleri kampanyaya dahil edilmeyecektir.

• Kazanılan ödül başarılı işlemin ertesi günü İstanbukart’a talimat olarak gönderilecektir.

• Sistemsel gecikmelerden kaynaklı ödül TL yüklemelerinde oluşabilecek aksaklıklarda BELBİM AŞ müşteri memnuniyeti kapsamında TL ödül yüklemesini en kısa sürede gerçekleştirecektir.

• Ödüllendirme bilgisi İstanbulkart Mobil kullanıcılarına push bildirimi ya da SMS olarak yapılacaktır.