Magazin

90'lı yılların fenomeni Medyum Keto'nun son hali sosyal medya gündemine oturdu

Türk televizyon tarihine Medyum Memiş’ten tokat yiyerek geçen ve gerçek adı Hacı Aydoğan olan Medyum Keto, yaşadığı huzurevinde hayatını kaybetti.

MEDYUM KETO HAYATINI KAYBETTİ, SON HALİ İSE GÜNDEME OTURDU

Asıl adı Hacı Aydoğan olan ve Türkiye’de medyumların ekranlarda olduğu dönemlerde adından en çok söz ettiren Medyum Keto’dan sevenlerini üzen haber geldi. Son ameliyatını 6 ay önce gerçekleştiren, toplamda ise 3 kez beyin ameliyatı geçiren Keto’nun son görüntüsü ise sosyal medyada çok paylaşılanlar arasına girdi.

BİR DÖNEM TELEVİZYON EKRANLARININ ÖNEMLİ İSMİYDİ

Gaziantep doğumlu olan Keto, doğuştan kekemeydi ve televizyon ekranlarında kendisinde metafizik ve olağanüstü hisler fark ettiğini söylüyordu

BAZI SİYASETÇİLERİN DANIŞMANLIK GÖREVİNİ DE ÜSTLENDİ

Özellikle 1990’lı yıllarda sanat camiasından ve iş dünyasından ünlü isimlerin dikkatini çeken ve bazı siyasetçilerin danışmanı olarak da medyumluk yapan Keto, o dönemlerde neredeyse her gün televizyondaydı.

Medyum Memiş’ten yediği tokat sonrası göz önünden ayrılan Keto, bir süre Almanya’da yaşadı. Daha sonra İstanbul’a dönen Keto, kısa bir süre daha medyumluk yapmaya devam etti.

YOUTUBE KANALI DA AÇMIŞTI

Kekemelik olmasına rağmen zamanında şarkıcılık yapan ve iğneleyici konuşmaları ile tanınan Keto, son olarak geçtiğimiz yıllarda bir YouTube kanalı açmıştı.

Bir yanıt yazın