Magazin

9 yaşındaki oğlunu kaybeden Ebru Şallı’dan duygulandıran paylaşım!

Yaklaşık 1 ay önce lenfoma tedavisi gören 9 yaşındaki oğlu Pars'ı kaybeden Ebru Şallı, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Evlat acısı yaşayan Şallı'nın paylaşımı takipçilerini duygulandırdı.

Ebru Şallı ile Harun Tan’ın 9 yaşındaki oğlu Pars 16 Nisan tarihinde lenfoma tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. 9 yaşındaki oğlu Pars’ı kaybetmenin acısıyla yaşayan Ebru Şallı’dan duygulandıran paylaşım geldi. Şallı çiçek açan orkidesini paylaşarak,  “Her çiçeğim yeniden açar bu sefer yavrusuyla açıyor” diyerek takipçilerini duygulandırdı.

PAYLAŞIMI DUYGULANDIRDI

Instagram hesabının hikaye kısmından camının kenarına koyduğu çiçeklerinin fotoğrafını paylaşarak “Her çiçeğim hep yeniden açar hiç solmaz, bu defa yavrusuyla açıyor” notunu yazdı.

HAYATINI KAYBEDEN OĞLUNUN SON GÜNÜNÜ ANLATMIŞTI

Oğlunun vefatından sonra Ayşe Arman’a röportaj veren Ebru Şallı, oğlunun vefat ettiği günü şu sözlerle anlatmıştı: “Melek gibi uyuyordu orada. Böyle bir güzellik olamaz. 5 gün görmemiştim, 5 günde o kirpikler, saçlar, kaşlar uzamıştı sanki. O güzel yüzü pespembeydi, o kadar güzeldi ki… Bir melek gibi, inanılmaz huzurlu uyuyordu orada… Elleri gamzeliydi oğlumun, çok tatlıydı ellerindeki gamzeler… Ellerinden öptüm onu… Sıkı sıkı sarıldım, kokladım… Harun, giremedi. Sarıldım, sarıldım, öptüm… Uyanacak gibiydi.”