Gündem

9 Aralık 2019- Günlük Burç Yorumunuz Size Ne Söylüyor?

9 Aralık günlük burç yorumunuz size bugün ne söylüyor? İngiliz Astrolog 9 Aralık günlük burç yorumlarınızı açıkladı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 9 Aralık günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Kova burcu 9 Aralık yorumu ne söylüyor? Aslan burcunu 9 Aralık günü neler bekliyor? Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte burç yorumlarınız… “

Koç Burcu- (21 Mart- 20 Nisan)

Gergin bir güne başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar. Hatta hafta boyu bu gerginliğiniz devam edebilir. Sakin kalmak için elinizden ne geliyorsa yapmalısınız. Tabi bunu nasıl başarırsınız bilemiyoruz ama bir yolunu bulmalısın. Yoksa hem maddi hem manevi kayıplarınız olabilir.

Boğa Burcu- (21 Nisan- 21 Mayıs)

Güne duygusallıkla başlayıp duygusal konularla kapatacaksınız. Bu ara yalnız hissetmeniz muhtemel. Aslında öyle olmasa da bir süre hassas enerjiler devrede. Kariyer hayatınızda ise duygusallıktan uzak güzel gelimler devrede. Hafta boyu gün be gün bunu anlayacaksınız.

İkizler Burcu- (22 Mayıs- 21 Haziran)

İşinizle ilgili hırs yapabileceğiniz bugün iş arıyorsanız daha fazla saldırıya geçebilirsiniz. Her şey yolunda gidecek görünse de kendinize fazla yüklenmeyin. Özel hayatınız da bu durumunuzdan etkilenebilir. Maddi kazanımlar söz konusu.

Yengeç Burcu- (22 Haziran- 23 Temmuz)

Fedakârlık zamanı Yengeç ve yükselen Yengeçler. Aileniz ya da işinizle ilgili çok fazla detayla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Yine kendinizden vermek durumundasınız. Biraz bencil olmaya çalışın. Yoksa zorluklar karşısında tüm direncinizi kaybedebilirsiniz.

Aslan Burcu- (24 Temmuz- 21 Ağustos)

Rutininizin dışında hayal ettiğiniz gibi bir gün ve hafta sizi bekliyor. Yapmak isteyip hep ertelediğiniz şeyleri yapabilir, kimseyi düşünmek istemeyebilirsiniz. Yalnız para harcarken iki kere düşünmenizi tavsiye edeceğiz. Kendinizi kaybetmeyin. Kazanmadan harcamak sizi zor duruma sokabilir.

Başak Burcu- (22 Ağustos- 23 Eylül)

Gereksiz öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. İçinizde biriktirdiklerinizi dışa vurmakta zorlanabilirsiniz. Kendinizi ifade edemediğinizi düşünseniz de bu sadece sizin düşünceniz. Gerginliğiniz etrafınızı da etkileyebilir. Özellikle duygusal alanı paylaştığınız insanlara karşı bugün dikkatli olun.

Terazi Burcu- (24 Eylül- 23 Ekim)

Rüyalarınızın etkisiyle güne başlayacaksınız. Sezgileriniz o kadar güçlü ki hatırlamasanız da rüyalarınız hayatınıza yön verecek. Özellikle mesaj içeren rüyalar görmeniz mümkün. 12sinde oluşacak dolunay bu durumu yaratan. Farkındalığınız geliştirmek adına yapacağınız her şey lehinize olacak.

Akrep Burcu- (24 Ekim- 23 Kasım)

Gün ve hafta iyi başlamasa da tamamen pozitif etkiler altındasınız. Her ne istiyorsanız başaracak, elinizi attığınız her şeyden karlı çıkacaksınız. Sadece moralinizi yüksek tutmanız gerekiyor. Olumlu düşüncenin gücüne inanın ve sürekli isteklerinizi dile getirin.

Yay Burcu- (24 Kasım- 22 Aralık)

Hayal gücünüzü kullanmanız gereken bir gün ve haftadasınız. Sezgilerinizle yapacağınız her şeyde başarı sağlayacaksınız. Bu aralar biraz özgür kalmak isteyebilirsiniz. Yakında gerçekleşecek dolunayla ilgili burcunuza yansıyan bir olay. Abartmamaya çalışın.

Oğlak Burcu- (23 Aralık- 20 Ocak)

Sabah saatlerinde görevlerinizi yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. Biraz özgür kalmak için sevdiklerinizden kaçabilirsiniz. Yorgunluğunuzu tek başınıza kalarak atmak size iyi gelecek. Belki uzun bir yürüyüş veya biraz alışveriş yapmalı ya da köşenize çekilip kitap okumalısınız.

Kova Burcu- (21 Ocak- 19 Şubat)

Kafanızdaki tüm olumsuzluklardan uzaklaşma şansı bulacağınız bugün, rahat bir nefes almanın tadını çıkaracaksınız. Aşk hayatınızın monotonluğu nihayet bitiyor. Var olan ilişkinizde heyecan artacak. Yalnız Kovalar aşk yeni gireceğiniz bir ortamda kapınızı çalabilir.

Balık Burcu- (20 Şubat- 20 Mart)

Aşk hayatınızın düzene girmesini istiyorsunuz ama ilişkinizde geri adım atmıyorsunuz. İnatçılığınızı bir kenara bırakmanız gereken bir gündesiniz. Pozitif yaklaşımınızın avantajlarını ve kendinizi kasmaktansa içinizden geldiği gibi davranmanın size iyi geldiğini göreceksiniz. İşinizle ilgili müjdeler kapınızda!
 

Bir cevap yazın