EkonomiGündem

70 yaş altı kişiler dikkat: Akbank duyurdu! 3 ay bedava olacak

Akbank duyuru yaptı. Akbank’ın kampanyasına katılmak isteyen müşteriler için detaylar duyuruldu. Buna göre, kampanyaya katılanlar 3 ay boyunca bedava kullanabilecek.

Akbank, müşterilerine seslendi. Akbank’tan alınan bilgilere göre, 70 yaş altı müşterilerin katılım sağlayabileceği kampanya kapsamında 3 ay boyunca bedava internet kullanımı sunulacak. Bu kapsamda, kampanyaya katılım sağlayanlar 3 ay boyunca her ay 10 GB toplamda 30 GB internet kazanacak.

3 AY ÜCRETSİZ OLACAK

Akbank kampanyasının detaylarını netleştirdi. Buna göre, Akbank Mobil’den ilk kez Akbanklı olanlar 3 ay boyunca 10 GB kazanıyor. Kampanyadan 70 yaş altı müşteriler yararlanabilecek.

AKBANK KAMPANYASININ DETAYLARI VE KOŞULLARI;

Akbank kampanya duyurusunda bulundu. Akbank’ın açıklamasına göre, 70 yaş altı müşterilere 3 ay boyunca her ay 10 GB toplamda 30 GB internet hediye edilecek. Akbank açıklamasında şu ifadelere yer veri;

Kampanya kapsamında Vodafone faturalı hat müşterisi olan ve Akbank Mobil üzerinden ilk kez Akbanklı olanlar 3 ay boyunca her ay aylık 10 GB kazanabilir.

Kampanyaya Vodafone Yanımda uygulamasında tek seferlik gözüken davet kodunu Akbank Mobil’den Akbanklı olma sürecine başlarken girerek katılabilirsiniz. Kodunuzu bir kere görebileceğiniz için aldıktan sonra başka bir yere not etmeniz önemle rica olunur.

Müşteri, davet kodu ile Akbank Mobil’den müşteri olma başvurusu yapması sonrasında, sürecin Akbank Mobil’den değil, kurye süreci ile tamamlanması halinde veya şubeden tamamlanması halinde Akbanklı olma sürecini başarılı bir şekilde tamamlanması sonrasında yine hediye GB’lara hak kazanır.

Kampanyaya katılmak için Akbank Mobil’den “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklayarak çıkan ilk sayfada size özel ve tek seferlik verilen davet kodunu girerek adımların takip edilmesi ve Akbanklı olma sürecinin tamamlanması gereklidir.

Kampanyadan ilk defa ve Akbank Mobil üzerinden Akbanklı olanlar yararlanabilir.

Kampanya sadece Akbank Mobil üzerinden yapılan başvurular için geçerlidir. Kampanya Akbank şubelerinde geçerli değildir.

Kampanyadan sadece bir kere yararlanılabilir.

Kampanyaya katılmak için Vodafone faturalı hat sahibi olunması gerekmektedir.

Hediye aylık 10 GB, hak kazanılması durumunda takip eden ayda yüklenmeye başlayacak ve yüklendiği günden sonraki gelen 2 ayda da aynı gün yenilenecektir.

Mobil’den Akbanklı olmak için Akbank Mobil uygulamasını indirip, “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklayarak ve çıkan ekranda özel davet kodunu girerek adımların takip edilmesi yeterlidir.

Kampanyadan sadece aktif Vodafone faturalı hat aboneleri yararlanabilecektir. Kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış durumda olan hatlar üzerinden kampanyaya katılım yapılamayacaktır.

Akbank Mobil’den müşteri olma hizmeti sadece 70 yaşın altındaki kişiler için geçerlidir.

Dolayısıyla, kampanyadan faydalanan müşterinin aylık 10 GB kazanabilmesi için 70 yaşın altında olması gerekmektedir.