Gündem

7 Aralık 2019- Günlük Burç Yorumunuz Size Ne Söylüyor?

7 Aralık günlük burç yorumunuz size bugün ne söylüyor? İngiliz Astrolog 7 Aralık günlük burç yorumlarınızı açıkladı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 7 Aralık günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Kova burcu 7 Aralık yorumu ne söylüyor? Aslan burcunu 7 Aralık günü neler bekliyor? Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte burç yorumlarınız… “

Koç Burcu- (21 Mart- 20 Nisan)

Keyifli bir hafta sonu sizler için sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar.. Haftanın yorgunluğunu sevdiklerinizle atacaksınız. Sosyal ortamlarda bulunabilir yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Tek olumsuzluk ufak tefek sakarlıklar olabilir. Dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

Boğa Burcu- (21 Nisan- 21 Mayıs)

Kafanızdaki tüm olumsuzluklardan uzaklaşma şansı bulacağınız bugün, rahat bir nefes almanın tadını çıkaracaksınız. Aşk hayatınızın monotonluğu nihayet bitiyor. Var olan ilişkinizde heyecan artacak. Yalnız Boğalar aşk yeni gireceğiniz bir ortamda kapınızı çalabilir.

İkizler Burcu- (22 Mayıs- 21 Haziran)

Günün konu başlığı sırlarınız olabilir. Bir yakınınızla bu konuda bir tartışma yaşayabilirsiniz. Sakinliğinizi korumaya çalışın. Özel hayatınızdaki pürüzler ise hayatınızın genelini etkileyebilir. Günü sakin kalarak atlatabilirseniz, akşamınız daha huzurlu geçecek.

Yengeç Burcu- (22 Haziran- 23 Temmuz)

Gününüz rutin dışına çıkacak. Ne yapacağınızı nereye yetişeceğinizi bilemeyebilirsiniz. Haftanın ve günün yorgunluğunu atmak için yarını beklemek durumundasınız. Çevrenizdeki insanlar sizi hem mental hem de fiziksel olarak yoracak. Özel hayatınızda istediğiniz gelişmeler için bir süre daha beklemek zorundasınız.

Aslan Burcu- (24 Temmuz- 21 Ağustos)

Güne ailenizle başlayıp, ailenizle bitireceksiniz. Sorumlulukları sizi fazlasıyla yorsa da onların varlığı size şu aralar en iyi gelen şey aslında. Tartışmalardan uzak durmaya çalışın. 12sinde oluşacak dolunaya kadar hayat rutininizi bozmamaya çalışın. Çünkü sonrasında istemeseniz de büyük bir koşturmaca içinde olacaksınız.

Başak Burcu- (22 Ağustos- 23 Eylül)

İnsanları kıskandıracaksınız. Yaydığınız enerji yıldız gibi parlamanızı sağlayacak. Keyifli bir hafta sonu geçireceksiniz. Evli ya da ilişkisi olan bir Başaksanız sürprizlere hazırlıklı olun. Yalnızlar bir süre daha yalnızlığınız sürecek gibi görünüyor. Küçük flörtler olsa da uzun vadeye yayılamayacak. Yeni yılı bekleyin.

Terazi Burcu- (24 Eylül- 23 Ekim)

Güne düşük bir enerjiyle başlasanız bile akşama doğru keyfinizi yerine getirecek haberler alacaksınız. Huzurlu bir akşam sizi bekliyor. Bugünü çalışarak geçiren bir Teraziyseniz içinizden çalışmak gelmeyebilir. Tembellik yapmak isteyebilirsiniz. Özel hayatınızı fazla dert ediniyorsunuz. Aslında her şey yolunda.

Akrep Burcu- (24 Ekim- 23 Kasım)

Aşk hayatınızın düzene girmesini istiyorsunuz ama ilişkinizde geri adım atmıyorsunuz. İnatçılığınızı bir kenara bırakmanız gereken bir gündesiniz. Pozitif yaklaşımınızın avantajlarını ve kendinizi kasmaktansa içinizden geldiği gibi davranmanın size iyi geldiğini göreceksiniz. İşinizle ilgili müjdeler kapınızda!

Yay Burcu- (24 Kasım- 22 Aralık)

Bugünün en hassas burcu sizsiniz. Fazla duygusal davranabilirsiniz. Özlem duygunuz ağır basabilir. Hassasiyetiniz sizi kırılgan yapabilir. Her şeyi yanlış anlayabilirsiniz. Öfkenizin tetiklememesi için yalnız kalmanızı ve yaşadıklarınızı sindirmenizi tavsiye edeceğiz. Bu ruh hali birkaç gün daha sizi yorabilir.

Oğlak Burcu- (23 Aralık- 20 Ocak)

Uzun zamandır görüşmediğiniz dostlarınızla güzel bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Finansal konular yakanızı bırakmayacak olsa da fazla dert etmeyeceksiniz. Duygusal hayatınızdaki yalnızlık sizi biraz üzecek. Bir partnerinizin olması dahi bu yalnızlık hissini gidermeyebilir. Beklentilerinizi minimize etmenizi tavsiye ediyoruz.

Kova Burcu- (21 Ocak- 19 Şubat)

Sabah saatlerinde görevlerinizi yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. Biraz özgür kalmak için sevdiklerinizden kaçabilirsiniz. Yorgunluğunuzu tek başınıza kalarak atmak size iyi gelecek. Belki uzun bir yürüyüş biraz alışveriş ya da köşenize çekilip kitap okumalısınız.

Balık Burcu- (20 Şubat- 20 Mart)

Hafta sonu için planladığınız hiçbir şey gerçekleşmeyecek. Ters etkiler altındasınız. Ama üzülmeyin. Spontane gelişmeler keyfinizi yerine getirecek. Finansal şansınız açık. Ama aynı şeyi duygusal ilişkileriniz için söyleyemeyeceğiz. Kronik yalnızlar bir süre daha sabredin. İlişkisi olanlar rutinden sıkılabilir, olmayacak maceralara atılabilirsiniz.

Bir cevap yazın