Magazin

6 Yıl Önce Yayınlanan Hayatımın Aşkı Dizisi Şimdi ABD’de Ekranlara Gelecek!

Son dönemde yurt dışında yayınlanan Türk dizileri, televizyon sektöründe adından sık sık söz ettirmeye devam ediyor. Bu yöndeki haberlere bakıldığında Hayatımın Aşkı dizisinin de ABD yolcuğu olduğu öğrenildi. Edinilen son bilgilere göre bir dönem geniş izleyici kitlesine ulaşan Hayatımın Aşkı dizisi, ABD’de televizyonlarından izleyicilerle buluşacak. Günümüzde pek çok kişi tarafından hemen akıllara gelmese de Hayatımın Aşkı dizisi yayın döneminde büyük ilgi görmüştü. Özellikle Hande Doğandemir ve Serkan Çayoğlu gibi ekranların sevilen isimlerinin başrollerinde yer aldığı dizinin ABD’de ekranlara geleceği belirtildi.

Sadece 17 Bölüm Sürmüştü

Lucky Red yapımcılık şirketi tarafından çekilen Hayatımın Aşkı dizisinin yönetmeni Hakan Kırvakaç’tı. İlk bölümü 18 Eylül 2016’da ekranlara gelen ve Hande Doğandemir’in ünlendiği yapım olan Hayatımın Aşkı dizisi 17. bölümden sonra ekranlara veda etmişti. Romantik komedi türündeki bu yapımın yayın hayatı çok sürmese de önümüzdeki günlerde ABD’de yayınlanacak olması dikkatlerden kaçmadı. Bu sayede yurt dışında izleyicilerle buluşan Türk yapımı dizilere bir yenisi daha eklenmiş oldu.

Geniş Oyuncu Kadrosuyla Sevildi

Tam 6 yıl önce yayınlanan Hayatımın Aşkı dizisinin başrollerinde Hande Doğandemir ve Serkan Çayoğlu ikilisi vardı. Öte yandan sevilen dizinin geniş oyuncu kadrosunda ise Berk Hakman, Zeynep Eronat, Zafer Algöz, Sadi Celil Cengiz, Avni Yalçın, Ayşegül İşsever, Deniz Barut, Seda Türkmen, Murat Parasayar, İlay Erkök, Gizem Terzi ve Yonca Evcimik gibi önemli isimler vardı.

Dizinin baş kahramanı Gökçe Ajans 237 isimli reklam ajansında çalışan hiç evlenmemiş bir kızdır. Çevresindeki herkesin bir bir evlenmesi Gökçe’nin moralini bozmaktadır. Kendisine bir sevgili yapmak için söz veren Gökçe’nin karşısına reklam ajansının sahibi Demir çıkar. Demir’i evliliğe ikna edebilmek için 40 takla atan Gökçe’nin başından geçenler son derece ilgi çekicidir.