Magazin

57 yaşındaki Billur Kalkavan’ın bikinili pozu olay oldu!

57 yaşındaki oyuncu Billur Kalkavan'ın sosyal medya hesabından paylaştığı bikinili pozları olay yarattı. Bodrum'da tatil yapan Kalkavan ilerleyen yaşına rağmen formda görüntüsüyle adeta genç kızlara taş çıkartıyor. Ünlü oyuncunun son olarak mavi bikinili pozuna beğeni yağdı. 

Bodrum’da tatil yapan 57 yaşındaki Billur Kalkavan’ın sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştığı bikinili pozuna beğeni yağdı. Kalkavan ilerleyen yaşına rağmen formda görüntüsüyle adeta genç kızlara taş çıkartıyor.

Kendine has tarzıyla zaman zaman gündeme gelen Billur Kalkavan, tatil sezonunu açtı.

Normalleşmenin ardından Bodrum’a giden oyuncu, bikinili paylaşımlarıyla adından söz ettirdi.

Son olarak mavi bikinisiyle çektiği selfie’yi paylaşan Kalkavan’a, beğeni ve yorum yağdı.

Çoğu takipçisi, Billur Kalkavan’ı “Sanki 57 değil 37 yaşında gibi duruyorsun” şeklindeki yorumlarla iltifat yağmuruna tuttu.

Kalkavan, paylaşımına “Bitmek üzere olan tatil. Şöyle bir şey söyleyeyim, 1968’den beri Bodrum’a gelirim böyle hava görmedim. Sıcağı pek sevmem püfür püfür valla” notunu düştü.

2009’dan beri Buğra Bahadırlı ile aşk yaşayan Kalkavan, “Bunca şey yaşadım; uzun ilişkileri hep gereksiz ve sıkıcı buldum. Dahası tek eşliliğe hiç inanmadım. Ta ki Buğra’yı tanıyana kadar. 10 yıl nasıl çabuk geçmiş. Daha dün tanışmış gibiyiz” demişti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu