EkonomiGündem

5 Mayıs tarihine kadar seyahat edecek olanlar dikkat: THY açıkladı!

5 Mayıs tarihine kadar seyahat etmek isteyenler için önemli bir duyuru yapıldı. Türk Hava Yolları (THY) tarafından yapılan açıklamaya göre, – 5 Mayıs 2021 tarihleri arasında düzenlenen ve seyahat tarihi 13 Nisan 2021 – 5 Mayıs 2021 arasında olan biletler için 179.99 TRY’den başlayan fiyatlarla bilet satış işlemi yapılacak.

THY Ramazan ayı kampanyasını duyurdu. Havayolu şirketi tarafından yapılan açıklamada, “Bu Ramazan’da tüm Türkiye’ye 179.99 TRY’den başlayan fiyatlarla uçuyoruz” ifadeleri kullanıldı. Buna göre, 5 Mayıs 2021’e kadar kampanyalı bilet satın alınabilecek.

Bilet kampanyası kural ve koşulları

Kampanya 29 Mart 2021 – 5 Mayıs 2021 tarihleri arasında düzenlenen ve seyahat tarihi 13 Nisan 2021 – 5 Mayıs 2021 arasında olan biletler için geçerlidir.

Kampanya Türk Hava Yolları İstanbul Havalimanı çıkışlı ya da varışlı yurt içi tek yön Economy Class uçuşlarda geçerlidir.

Kampanya Kıbrıs ve Hopa’ya yapılacak uçuşları kapsamamaktadır.

İlgili promosyon sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. Sabiha Gökçen Havalimanı’na yapılan uçuşlarda, Türk Hava Yolları codeshare seferlerde ve AnadoluJet uçuşlarında geçerli değildir.

Kampanya kapsamında sunulan 179.99 TRY’den başlayan fiyatlar yurt içi, tek yön, direkt, Economy kabin uçuşlarında geçerlidir.

İptal, iade ve değişiklik durumunda orijinal ücret sınıfı kuralları geçerlidir.

Bu kampanya diğer Türk Hava Yolları kampanyaları ve indirimleri (engelli, öğrenci vb.) ile birleştirilemez.
Biletleme dönemi Türkiye lokal saatine göre başlar ve sonlanır.

Ücrete havalimanı vergileri, hizmet bedeli ve akaryakıt harçları dahildir.

Promosyon biletler sınırlı sayıdadır ve sınırlı süre içinde kullanılabilir.

Kampanya Türk Hava Yolları online kanalları, satış ofisleri, çağrı merkezi ve acenteler dahil olmak üzere tüm satış kanallarında geçerlidir.

Satış ofisleri ve seyahat acentelerinden alınan biletlerin ücretleri değişkenlik gösterebilir.

Türk Hava Yolları kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Türk Hava Yolları herhangi bir kural ihlali tespit edilmesi durumunda ilgililer hakkında hukuki işlem başlatma hakkını saklı tutar.