Gündem

5 Aralık 2019- Günlük Burç Yorumunuz Size Ne Söylüyor?

5 Aralık günlük burç yorumunuz size bugün ne söylüyor? İngiliz Astrolog 5 Aralık günlük burç yorumlarınızı açıkladı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 5 Aralık günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Kova burcu 5 Aralık yorumu ne söylüyor? Aslan burcunu 5 Aralık günü neler bekliyor? Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte burç yorumlarınız… “

Koç Burcu- (21 Mart- 20 Nisan)

Özel hayatınıza gösterdiğiniz özen dostlarınızı ihmal etmenize neden olabilir. Ki bu iş hayatınıza da yansıyacak görünüyor. İşinizle ilgili terslikler üst üste gelebilir. Dengeyi kurmaya çalışmalısınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar.

Boğa Burcu- (21 Nisan- 21 Mayıs)

Ego sorunları yaşayabilirsiniz. İnsanlara tepeden bakmak pek huyunuz olmasa da bu aralar kendinize fazla güveniyorsunuz. Bu tavrınız çevreniz tarafından tuhaf karşılanabilir. El açıklığınızın ceremesini çekiyorsunuz. Harcamalarınıza dikkat edin.

İkizler Burcu- (22 Mayıs- 21 Haziran)

Karamsarlığı bırakıp elinizdekilere şükretmeniz gerekiyor. Hayat düşündüğünüz kadar zor ya da karmaşık değil. İşinize ve ailenize odaklanarak pozitif düşünmeye çalışın. Geçici bir düşünce olduğunu kabul edin. Kendinizi rahatlatacak şeyler yapın.

Yengeç Burcu- (22 Haziran- 23 Temmuz)

Rutininizi değiştirmek için yeni kararlar alabilirsiniz. Yalnız Yengeçler canınız çok sıkılıyor ama hayatınız kısa süre sonra çok hareketlenecek. Biraz daha sabır. Yeni başlangıçlar size iyi gelecek. İşinizle ilgili güzel gelişmeler söz konusu.

Aslan Burcu- (24 Temmuz- 21 Ağustos)

Kendinizi aşka dair şanssız buluyor olabilirsiniz ancak bu her an değişebilir. Hayatınızdaki öncelikleri tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Kariyerinizle ilgili alacağınız karar hayat döngünüzü bir anda değiştirebilir. Onun için bir karar vermeden önce iyi düşünün.

Başak Burcu- (22 Ağustos- 23 Eylül)

Bugünün ana başlığı işiniz ve maddi kazanımlar olacak. Ektiklerinizin sonuçlarını tam da istediğiniz gibi biçmeye başlıyorsunuz. Daha çok sosyalleşmek bu süreçte size iyi gelecek ve insanların desteğini hissederek daha motive hissedeceksiniz.

Terazi Burcu- (24 Eylül- 23 Ekim)

Bugünlerde gökyüzü size evliliğin kapılarını açabilir. Özellikle eski ilişkilerin evliliğe dönüşme ihtimali yüksek. Yaptığınız her işin size dönmesi söz konusu olabilir. Ufak tefek aksaklıklara karşı hazırlıklı olmalısınız. Giderek keyfiniz ve hayat enerjiniz yükselecek.

Akrep Burcu- (24 Ekim- 23 Kasım)

Bugün hislerinizi anlamakta güçlük çekebilirsiniz. Mantık ve duygu dengesinin sürekli değişeceği bir gün olabilir. Bazı konularda önünüzü görmekte, karar almakta zorlanabilirsiniz. Kendinize biraz zaman ayırın. Ciddi kararlar vermek için doğru bir zaman diliminde değilsiniz.

Yay Burcu- (24 Kasım- 22 Aralık)

Yolculuklar, eğitimler ve hukuki süreçlerle ilgili sıkıntılarınız söz konusu olabilir. İşinizi şansa bırakmayın. Aşk hayatınızdaki bulanıklığın ve hayal kırıklıklarının sizi değiştirdiğini ve güçlendirdiğini fark edeceksiniz.

Oğlak Burcu- (23 Aralık- 20 Ocak)

Kabuğunuza çekilmek için uygun bir dönem değil. Etrafınızdaki fırsatları görmek için daha çok sosyal ortamlarda bulunmanız gereken bir gün. Arkadaşlarınızı aramak, planlar yapmak size iyi gelecek. Parasal olarak beklentilerinizin karşılığını bulacağınız bir dönem başlıyor.

Kova Burcu- (21 Ocak- 19 Şubat)

Günlük rutinlerinizde kendinizi konfor alanınızda hissediyorsunuz. İş yeriniz, iş arkadaşlarınız size iyi geliyor. Kariyer hayatınızda beklediğini aksiyonların geç gerçekleşmiş olması, var olan hırsınızı biraz törpülemiş olabilir. Zamanlamanın gücüne güvenin.

Balık Burcu- (20 Şubat- 20 Mart)

Düzenleyeceğiniz organizasyonlar ve gün boyu katılacağınız toplantılarla ilgili problemler söz konusu olabilir. Hayat enerjinizin değiştiğini, daha kararlı ve düzenli bir döneme geçtiğinizi fark edeceksiniz. Geri dönüp bakmak, kendinizi sorgulamak isteyebilirsiniz.
 

Bir cevap yazın