Ekonomi

5-31 Mayıs tarihleri arasında Kia Sportage arabalar için düşük faizli kredi verilecek!

Sıfır araçlarda Mayıs kampanyaları ortaya çıkmaya başladı. Kia Sportage arabalar için düşük faizli kredi verileceği açıklandı. Kredi kampanyası ise 5 Mayıs-31 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak.

Geçtiğimiz sene corona virüsü salgını nedeniyle sıfır araç üretiminin durması ile araba fiyatları yükselişe geçmişti. Bu nedenle bir çok vatandaş bu sene kampanyalı olarak satılan araçları merak ediyorlar. Sıfır araba almak isteyenler için ise güzel haber Kia’dan geldi. Araba şirketi uygun faiz oranı ile kredi vereceğini açıkladı.

Kia araç için yapılan kampanya duyurusunda şu ifadeler kullanıldı:

Kampanya 05-31 Mayıs 2021 tarihleri arasında tabloda belirtilen sıfır araçlar için geçerlidir. Kampanya kapsamında kullanılabilecek krediler, bireysel Türk Lirası taksitli oto kredisidir. Kampanya kapsamında maksimum araç bedelinin 120.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70, 120.000 TL üzerindeki kısmı için %50 kredilendirme yapılabilmektedir. Kredi oranının belirlenmesinde aracın Nihai fatura değeri dikkate alınacaktır. Kredi kullanımı finans kuruluşunun onayına bağlıdır. Finansal kuruluşunun, kredi koşullarında, kampanyada ve faiz oranlarında değişiklik hakkı saklıdır. İletişimde kullanılan görsel ve donanımlar ile kampanyanın geçerli olduğu versiyonlar farklılık gösterebilir. Kia binek aracınız, 2 yıl ya da 60.000 km yasal garanti altında olup anahtar teslim tarihinden itibaren toplamda 5 yıl ya da 150.000 km boyunca Kia Özel Garanti Onarım Güvencesi ile güvence altına alınmaktadır.