EkonomiKamu

350 TL ve üzeri benzin motorin alıyorsanız dikkat: 31 Temmuz’a kadar açıklama yapıldı!

Vakıfbank internet sitesi üzerinden açıklama yapıldı. Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden 31 Temmuz’a kadar akaryakıt sektöründe farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 4 adet 350 TL ve üzeri alışverişe 60 TL Worldpuan hediye edileceği bildirildi. Kampanyanın bitiş tarihinin ise 31 Temmuz’da son bulacağı açıklandı.

KAMPANYA DETAYLARI AÇIKLANDI

Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 60 TL Worldpuan kazanabilir.

Aynı gün tek seferde yapacağınız 350 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ”Hemen Katıl” tuşunu tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.

Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, sanal kartlar, nakit çekim ve yurt dışı işlemleri, mail order, e-ticaret, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 9 Ağustos 2022 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır.

Worldpuan’ların son kullanım tarihi 23 Ağustos 2022’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 24 Ağustos 2022 tarihinde geri alınacaktır.

TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.