EkonomiGenel

31 Mayıs son: İş Bankası Bankamatik kartı olanlara yılın fırsatı açıklandı!

İş Bankası müşterileri için avantajlı market kampanyası bankanın internet sitesi üzerinden açıklandı. Kampanyaya göre Maximum Mobil’den Market Kampanyası’na katılanlar, 5-31 Mayıs tarihleri arasında Bankamatik kartları ile Maximum anlaşmalı marketlerden tek seferde yapılacak alışverişler sonucu 200 TL değerinde hediye kazanacaklar.

Kampanyaya katılmak için Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterli oluyor. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabiliyorsunuz.

KAMPANYAYA DAHİL OLAN İŞLEMLER

İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartları ve Maxipara Kart kullanılarak yapılan alışverişler, market sektöründe yer alan mağazaların sanal mağaza ve/veya mobil uygulamalarından yapılan market alışverişleri kampanyaya dâhildir.

KAMPANYAYA DAHİL OLMAYAN İŞLEMLER

Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler, farklı ürün kategorilerinde satış yapan e-ticaret firmalarından yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

KAZANILAN ÖDÜLÜN KULLANIMI

MaxiPuan’larınız 14 Haziran 2022 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Temmuz 2022’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 200 TL MaxiPuan kazanabilir.