Gündem

30 Ocak 2020- Günlük Burç Yorumunuz Size Ne Söylüyor?

30 Ocak günlük burç yorumunuz size bugün ne söylüyor? İngiliz Astrolog 30 Ocak günlük burç yorumlarınızı açıklıyor. Aşk, ve maddi durumlarınızda neler olacak? Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 30 Ocak günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? İkizler burcu 30 Ocak yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 30 Ocak günü neler bekliyor? Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte burç yorumlarınız… “

Koç Burcu- (21 Mart- 20 Nisan)

Aile hayatınızdaki ilişkilerinizde sıkılganlıklara ve tepkilere açıksınız. Göz önünde olacağınız yerlerde bu tepkileri daha kolay göstereceksiniz. Bir yandan söylenip, diğer yandan işleri halletmek duygusal olarak sizi zorluyor.

Boğa Burcu- (21 Nisan- 21 Mayıs)

Bugün maddi konularda çok farklı ve değişik hareket etmek isteyebilir ve harcamalarınızı kafanıza göre yapabilirsiniz. Özel ilişkilerinizde olaylara tek yönlü bakış açınızı biraz daha esnetmeye çalışın.

İkizler Burcu- (22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün tepkisel davranışlarınız ön planda olacak. Gündelik hayatınızda beraber çalıştığınız insanlara karşı tepkilerinizi kontrol etmeye çalışın. Sıkılganlıklarınız sonucunda ilişkilerinizi çıkmaza sokmayın.

Yengeç Burcu- (22 Haziran- 23 Temmuz)

Bugün, aşk hayatınızda, arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde çabuk sıkılganlıklara, kafanıza göre davranmaya meyilli olacaksınız. Çevrenizdeki insanlarla anlaşmak kolay olmayacak, durumları körüklemeyin.

Aslan Burcu- (24 Temmuz- 21 Ağustos)

Bugün özel hayatınızda çabuk sıkılmalara, patlamalara ve ilişki kopuşlarına hazır olacaksınız. Kendi hayatınıza yönelik davranışlarınız sevdiğiniz insanın size tepki göstermesini kolaylaştırabilir. Biraz daha esnek olun.

Başak Burcu- (22 Ağustos- 23 Eylül)

Sosyal ortamlardaki ilişkileriniz, anlık davranışlarınız ve tepkilerinizle bozulabilir. Ya da verdiğiniz sözleri tutamayabilir ve bunun sonucunda tepki alabilirsiniz. Hayat sizi her anlamda destekliyor ama sevdiklerinizi ihmal etmeyin.

Terazi Burcu- (24 Eylül- 23 Ekim)

Bugün özellikle özel hayatınıza dikkat etmelisiniz. Anne-baba arasındaki çekişmeler, anlaşmazlıklar, sıkılganlıklar devreye girebilir ve siz, her iki taraf arasında kalabilirsiniz. Göz önündeki ortamlarda şansınızı çok zorlamayın.

Akrep Burcu- (24 Ekim- 23 Kasım)

Bugün fikirsel olarak ilişkilerinizde çabuk sıkılmalar, davranış değişiklikleri, anlık verilecek kararlar sizi zorlayabilir. Düşüncelerinizdeki gelgitleri ve sıkılganlıkların yakın çevre ilişkilerinizi etkilemesine izin vermeyin.

Yay Burcu- (24 Kasım- 22 Aralık)

Özel ilişkilerinizde denge oturtmak, karşı tarafla anlaşmak bugün kolay değil. Partnerinizin anlık çıkışları duygusal tepkileri canınızı sıkabilir. Yakın çevrenizle yapacağınız kısa vadeli planlar ve kalabalık içinde olmak çok daha iyi gelecek.

Oğlak Burcu- (23 Aralık- 20 Ocak)

Bugün tansiyonunuza, kalp ritminize dikkat edin. Günlük işler, alacağınız haberler hemen tepki vermenize neden olabilir. İşinize, gücünüze konsantre olmak, işlerinizi tamamlamak sizi rahatlatacak.

Kova Burcu- (21 Ocak- 19 Şubat)

Fikirlerinizdeki git gelleri etrafınızdaki insanlara anlık çıkışlarla yansıtmak ilişkilerde tansiyonu arttırabilir. İnsanların yaptıklarına önem vermeyi unutmayın. Varsa çocuğunuzla ilgili konularda iş bitirici olacaksınız.

Balık Burcu- (20 Şubat- 20 Mart)

Bugün parasal konularda anlık kararlar almamalı ve sıkılganlıklarla çok ciddi harcamalarda bulunmamalısınız. Ailenize gereken desteği ve özeni göstermeniz gerekiyor. Sadece kendi ihtiyaçlarınıza odaklanmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu