Ekonomi

30 Nisan’a kadar Akbank kartı alanlara 600 TL hediye fırsatı duyuruldu!

Akbank 30 Nisan 2021 tarihine kadar dijital kullanım özellikli Akbank Kart alan veya banka kartının dijital kullanım özelliğini açan mevcut bireysel asıl açık banka kartı sahibi müşteriler için flaş kampanyasını duyurdu. Bankadan yapılan açıklamaya göre, Akbank Kart ile yapacağınız her internet alışverişlerinde aylık 100 TL’ye, toplam 600 TL’ye varan chip-para hediye edilecek.

Akbank Ramazan Ayı kampanyasını duyurdu. Banka 19 Nisan tarihinde başlattığı kampanya ile müşterilerine 600 TL’ye kadar chip para hediye edildiğini açıkladı. Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin ise koşulları sağlaması gerekiyor.

Akbank Ramazan Ayı Kampanyası

Kampanyadan 19 – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında dijital kullanım özellikli Akbank Kart alan veya banka kartının dijital kullanım özelliğini açan mevcut bireysel asıl açık banka kartı sahibi müşteriler yararlanabilecektir. Diğer müşterilerimiz için kampanya geçerli değildir.
Axess, Wings, Free, ticari kartlar, sanal kartlar ve ek kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
ATM işlemleri, nakit işlemler, EFT/Havale para transferleri, mail order, telefon order, fon alım/satım, BES işlemleri, talimatlı-talimatsız fatura ödemeleri, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Aynı gün aynı iş yerinden yapılan yalnızca ilk işlem kampanyaya dahildir.
Hak edilen chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir.
Kampanya kazanımı olan ödüllerin yükleme anında kart ve kartın bağlı olduğu hesabın açık olması gerekmektedir.
İptal ve iade işlemlerinde kazanılan ödül tutarı geri alınacaktır.
Akbank T.A.Ş., kampanyayı durdurma değiştirme ve iptal hakkını her zaman saklı tutar.

Kampanya 19 Nisan- 30 Eylül 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya kapsamında dijital kullanım özellikli bireysel asıl açık Akbank Kart ile yapılacak her internet alışverişine %2, aylık 100 TL’ye varan chip-para, toplam 600 TL’ye varan chip-para hediye edilecektir.

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank Mobil’den Kampanyalar başlığı altından kampanyayı seçtikten sonra “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak veya Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir. Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Akbank Mobil ile katılımlarda ise, Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.

Axess Mobil veya Akbank Mobil ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında bir takvim ayı içerisinde en fazla 100 TL, toplam 600 TL’ye varan chip-para kazanabilecektir.