EkonomiKamu

30 Haziran’a kadar 250 TL ve üzeri benzin, motorin alacaklar dikkat: Duyuru yapıldı!

Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden 30 Haziran’a kadar 250 TL ve üzeri benzin, motorin alacak vatandaşlara açıklamada bulunarak akaryakıt sektöründe farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 4 adet 250 TL ve üzeri alışverişe 60 TL Worldpuan hediye edileceğini duyurdu.

250 TL VE ÜZERİ BENZİN VE MOTORİN ALACAKLAR DİKKAT

Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 60 TL Worldpuan kazanabilir.

Aynı gün tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ”Hemen Katıl” tuşunu tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.
Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, sanal kartlar, nakit çekim ve yurt dışı işlemleri, mail order, e-ticaret, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 6 Temmuz 2022 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 21 Temmuz 2022’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 22 Temmuz 2022 tarihinde geri alınacaktır.

TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.