EkonomiGündem

3 Yaş üzerinde arabaya sahip olanlar dikkat: Duyuru yapıldı, Eylül ayına kadar uygulanacak!

Her gün binlerce araç trafiğe çıkıyor. Birçok kişi ise uzun süredir aynı arabayı kullanıyor. 3 Yaşından büyük araç sahiplerine önemli bir duyuruda bulunuldu. Yapılan duyuruya göre, FIAT 3 yaş üzeri araç sahibi şahıs müşterilere bakım işlemlerinde indirim yapacak.

Bayram öncesi birçok vatandaş arabasını bakıma götürüyor. Bu kapsamda FİAT müşterilerini sevindirecek bir duyuruda bulundu. İnternet sayfası üzerinden açıklamada bulunan FİAT, 3 yaş üzeri araç sahibi şahıs müşterilere bakım işlemlerinde indirim yapacağını açıkladı. Söz konusu kampanyanın 30 Eylül 2022 tarihine kadar geçerli olduğu bildirildi.

FİAT Bakım Kampanyasında şu ifadeleri kullanıldı:

FIAT’ın Bakım İndirimi Olay Olur! 3 yaş üzeri şahıs müşterilerimize %20 işçilik indirimi ve %20 yedek parça indirimi,servis işlemlerinizde Yapı Kredi World’e özel 7+5 taksit veya 7 taksit+1 ay taksit erteleme imkanı ve 1 yıllık ücretsiz yol yardım paketi ayrıcalıkları sizi bekliyor!

Fiat Yetkili servislerinde 3 yaş ve üzeri şahıs müşterilerimize periyodik bakım işlemlerinde %20 işçilik indirimi ve %20 yedek parça indirimi!
3 yaş üzeri araç sahibi şahıs müşterilerimize periyodik bakım işlemlerinde; tüm filtre ve tüm yağ parçalarında %20 yedek parça indirimi ve periyodik bakım işçiliklerinde %20 işçilik indirimi uygulanacaktır. Kampanya FIAT Yol Arkadaşım üyeliği gerektirmektedir. (2007 model öncesi araçlar için üyelik koşulu bulunmamaktadır.)

Yapı Kredi World taksit kampanyası 12 taksit!

Yapı Kredi World’e özel 7+5 taksit veya 7 taksit+1 ay taksit erteleme imkanı sunulmaktadır.
Kampanya 1 Temmuz- 30 Eylül 2022 tarihleri arasında geçerlidir. Servis randevularınızı randevu.fiat.com.tr adresinden veya Fiat Yol Arkadaşım uygulaması üzerinden alabilirsiniz.