Gündem

3 kardeşin cenazesi yan yana defnedildi!

Şanlıurfa'dan acı haber geldi. Kontrolden çıkan otomobilin sulama kanalına devrilmesi sonucu 3 kardeş hayatını kaybetti. Bakış kardeşlerinin cenazeleri bugün yan yana gözyaşları içinde defnedildi.

Şanlıurfa’da Abdülaziz Bakış idaresindeki otomobil sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu sulama kanalına devrildi. Meydana gelen feci kazada otomobilde bulunan kardeşleri ile hayatını kaybettiği öğrenildi.

KARDEŞLER YAN YANA DEFNEDİLDİ

Şanlıurfa’da, kontrolden çıkarak sulama kanalına devrilen otomobilde boğulan Abdulaziz Bakış (23) ile kardeşleri Sara ve Zeynep Bakış’ın cenazeleri otopsi işlemlerinin tamamlanmasının ardından yakınlarına teslim edildi. Adli Tıp Kurumu morgundan alınan Bakış kardeşlerin cenazeleri, İkiağız Mahallesi’nde kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları arasında yan yana kazılan mezarlarda toprağa verildi.

SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

Hayatını kaybeden kardeşlerin en büyüğü ve otomobil sürücüsü olan Abdülaziz Bakış’ın sözleşmeli er olarak TSK’da göreve başlamak üzere yarın kentten ayrılıp Isparta’ya gideceği öğrenildi. Cenazede bulunan yakınları, kardeşlerin marketten döndüğü sırada kontrolden çıkan otomobilin sulama kanalına devrilmesi sonucu hayatını kaybettiği öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.