EkonomiGenel

3 ay sonra başlıyor: Hemen kimliğinizle giderek başvuruda bulunabilirsiniz!

Nakit sıkıntısına düşen vatandaşlar arayışlarını sürdürürken bankadan herkesi memnun edecek ihtiyaç kredisi fırsatı açıklandı! İhtiyaç kredisi paketlerinde en çok talep görenlerden biri olan ertelemeli ödeme imkanı olan ihtiyaç kredisi paketi Akbank tarafından duyuruldu. Akbank, hemen nüfus cüzdanıyla şubeye giderek kredi talebinde bulunanlar için 3 ay ertelemeli kredi paketini internet sitesi üzerinden açıkladı.

İşte Akbank’ın sitesi üzerinde açıklanan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisine ilişkin detaylar…

“3 ay Ertelemeli kredilerimizi Şubelerimizden, Akbank Telefon Şubesi’nden ve Akbank Direkt İnternet veya Mobil’den kullanabilirsiniz.

Erteleme dahil kredi vadesi en fazla 36 ay olabilir. İlk ödeme en fazla 92 gün ertelenebilir. 3 ay ertelemeli kredinin vadesi en fazla 33 ay olabilir. Ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizi tahsil edilir. Bir sonraki aydan itibaren taksit ödemeleri başlar.

Kredimakbankta.com sayfasından T.C. vatandaşlık numarası ve güncel cep telefonu bilgisi girilerek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunanların başvuru sonuçları SMS ile iletilecektir. Akbank müşterisi olmayanların kredi kullanım işlemi şubede tamamlanır.”

KREDİ KULLANIMI İÇİN GEREKLİ BELGELER

Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi (Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge talep edilebilecektir.)
Gelir Belgesi – Maaş bordrosu
Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi