Ekonomi

3 ay geri ödemesiz yeni yıla merhaba kredisi veriliyor! Anında başvuru ile 15 bin lira alabilirsiniz

QNB Finansbank tarafından yeni yıla merhaba kredi kampanyası başlatılmıştı ve bu kampanya hala devam ediyor. Bu kampanya için hala online başvuru alınırken anında 15 bin lira kredi kullanabileceğiniz belirtilerek “Hangi bankanın müşterisi olursanız olun ihtiyaçlarınız bizim için önemli!” sloganı ile şu ifadeler kullanıldı:

“İhtiyaçlar arttığında QNB Finansbank her zaman yanınızda! QNB Finansbank’ın farklı ihtiyaçlara yönelik hazırladığı ihtiyaç kredisi tekliflerinden size en uygun olanı seçerek rahat bir nefes alın!”

3 AY GERİ ÖDEME YOK

Söz konusu kredi kampanyasında 3 ay geri ödemesiz dönem bulunduğu belirtildi. Bunun yanı sıra taksitlerin düşük tutarlarla başlayabileceği vurgulandı.

ÖRNEK ÖDEME 

Örnek ödeme kapsamında 15 bin lira kredi ve 36 ay vade ile aylık ödeme 559 lira olurken toplam geri ödeme 20 bin 152 lira oluyor. Bu kredi kampanyası için faiz oranı yüzde 1,41 oluyor.

KREDİ BAŞVURUSUNUN DETAYLARI 

Kredi başvurusu hakkında QNB Finansbank tarafından bir açıklama yapıldı ve şu ifadelere yer verildi:

QNB Finansbank’ta hesabınız varsa “Hemen Başvur” butonuna tıklayabilir, başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank müşterileri, 0850 220 8 573 numaralı Alo Kredi hattımızı arayarak da 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler.

Kredi başvurunuzu dakikalar içerisinde Türkiye’ nin krediye özel ilk mobil uygulaması KrediGO aracılığıyla yapmak için mobil uygulamamızı buradan tıklayabilirsiniz.

TC Kimlik numaranızı 5030’a SMS atarak anında başvuruda bulunabilirsiniz.

İnternet ve Cep Şubesi üzerinden yapılan başvurularda herhangi bir belge talep edilmemektedir.

arklı kullanım amaçlarına yönelik kredi çeşitleriyle sizleri rahatlatacak finansman çözümlerimiz için diğer ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için TIKLAYIN.