EkonomiGündem

3 -10 Yaş arası arabası olan vatandaşlar: Duyuru yapıldı, 31 Aralık’a kadar uygulanacak!

3 Yaş -10 yaş arası arabası olan vatandaşları ilgilendiriyor. Yapılan yazılı açıklama ile duyuru yapıldı. Söz konusu duyuruya göre, 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli olmak üzere periyodik bakım işlemlerinde indirim uygulanacak.

FİAT araba sahiplerine ‘Yılın son indirimi’ diyerek duyuruda bulundu. Yapılan açıklamaya göre, Fiat Yetkili servislerinde 3 yaş ve üzeri şahıs müşterilerine indirim uygulanacak. Söz konusu indirimin miktarı ise %40 motor yağ indirimi, %20 yedek parça indirimi ve %20 işçilik indirimi olarak açıklandı.

FİAT indirim kampanyası ile ilgili şu bilgilendirmelerde bulundu:


3 yaş üzeri şahıs müşterilerimize %40 motor yağ indirimi, %20 yedek parça indirimi ve %20 işçilik indirimi servis işlemlerinizde Yapı Kredi World’e özel 7+5 taksit veya 7 taksit+1 ay taksit erteleme imkanı ve 3 yaş -10 yaş arası araçlara 1 yıllık ücretsiz yol yardım paketi ayrıcalıkları sizi bekliyor!

Fiat Yetkili servislerinde 3 yaş ve üzeri şahıs müşterilerimize periyodik bakım işlemlerinde %40 motor yağ indirimi, %20 yedek parça indirimi ve %20 işçilik indirimi !
3 yaş üzeri araç sahibi şahıs müşterilerimize periyodik bakım işlemlerinde; tüm filtre grubu %20 yedek parça indirimi, yağ parçalarında %40 motor yağ indirimi ve periyodik bakım işçiliklerinde %20 işçilik indirimi uygulanacaktır. Kampanya FIAT Yol Arkadaşım üyeliği gerektirmektedir. (2007 model öncesi araçlar için üyelik koşulu bulunmamaktadır.)

Yapı Kredi World taksit kampanyası 12 taksit !

Yapı Kredi World’e özel 7+5 taksit veya 7 taksit+1 ay taksit erteleme imkanı sunulmaktadır.

Kampanya 3 Ekim- 31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerlidir. Servis randevularınızı randevu.fiat.com.tr adresinden veya Fiat Yol Arkadaşım uygulaması üzerinden alabilirsiniz. FIAT kampanyaları durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için FIAT Yetkili Servisleri veya Müşteri İlgi Merkezi: 444 22 55 ile irtibata geçebilirsiniz.