Gündem

28 Ocak 2020- Günlük Burç Yorumunuz Size Ne Söylüyor?

28 Ocak günlük burç yorumunuz size bugün ne söylüyor? İngiliz Astrolog 28 Ocak günlük burç yorumlarınızı açıklıyor. Aşk, ve maddi durumlarınızda neler olacak? Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 28 Ocak günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? İkizler burcu 28 Ocak yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 28 Ocak günü neler bekliyor? Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte burç yorumlarınız… “

Koç Burcu- (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün bulunduğunuz ortamda kıskanç gözlerin etkisinde kalabilir ya da siz başkalarına gıpta edebilirsiniz. Olayları kontrol etmekten ziyade akışta kalmak ve çevrenizdeki insanlarla uyum içinde olmayı denemelisiniz. Vereceğiniz ya da alacağınız sert tepkiler hedefinize ulaşmanızı engelleyebilir.

Boğa Burcu- (21 Nisan- 21 Mayıs)

Sabah saatlerinde bazı planlarınızı engelleyen insanlarla karşı karşıya kalabilir, gereken mücadeleyi vermekten çekinmeyebilirsiniz. Katılacağınız toplantılarda ilgi odağı olabileceğiniz gibi, enerji ve çekim gücünüzün yüksek olması, özel hayatınızda da tutkulu birlikteliklere zemin hazırlayabilir. Acele verebileceğiniz kararlar sizi uzun vadeli mutlu etmeyebilir.

İkizler Burcu- (22 Mayıs- 21 Haziran)

Son birkaç gündür arka planda kalmış veya kendinizi ifade etmekte zorlanmış olabilirsiniz. Gizli ilişki ve kulislerden destek alsanız da karşınıza bazı engeller çıkması mümkün. Sağlığınıza özen gösterebilir veya aile büyüklerinin sağlığıyla ilgilenebilirsiniz. Aile içi yaşanan dargınlıklara bir son verebilirsiniz.

Yengeç Burcu- (22 Haziran- 23 Temmuz)

İş yaşamınızda birtakım problemleri düzeltmeniz ve bir sisteme oturtmanız için hırsla çalışmanız gerekebilir. Kendi tecrübelerinizden faydalanarak ve güvendiğiniz insanlardan tavsiye alarak yeteneklerinize yönelebilir, öz güveninizi yükseltebilirsiniz. Şu ara ihtiyacı olan insanlarla ve yardım kuruluşlarıyla iş birliği içinde olmanız size de iyi gelecektir.

Aslan Burcu- (24 Temmuz- 21 Ağustos)

Bugün uzun süredir üzerinde durduğunuz fikirlerinizin destek görmesiyle, yeni kazanç kapıları elde etmeniz mümkün. Özellikle özel hayatınızda, duygularınızı ifade şekliniz heyecan ve tutku dolu olabilir. Çevrenizdekilerin ilişkiniz hakkında düşüncelerini önemsemeyip, kendi isteklerinizi ön planda tutabilirsiniz.

Başak Burcu- (22 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün bazı görüşleriniz veya hayat felsefenizle ilgili değişimleri kabullenmekle, daha olgun bir yapıya sahip olduğunuzu gösterebilirsiniz. Dostlarınızın size sunduğu yardım teklifini kabul ederek iş birlikçi davranmanız yararlı olabilir. Şu aralar çok yönlü düşünmeniz ve fazla iş odaklı olmanız mümkün.

Terazi Burcu- (24 Eylül- 23 Ekim)

Öz güveninizi destekleyecek ve sizi motive edecek insanlara bu ara daha çok ihtiyacınız olabilir. Araştırma ve analiz etme yeteneğinizi ön plana çıkaracak konulara odaklanabilir, her taşın altındaki konuyu merak edebilirsiniz. Katıldığınız bir ortamda ilginizi çeken biriyle tanışabilirsiniz.

Akrep Burcu- (24 Ekim- 23 Kasım)

İş birliklerinden ve çevrenizdeki insanlardan maddi destekler görebilir, mücadele ettiğiniz alanlarda ve özellikle romantik ilişkilerinizde hedef odaklı olabilirsiniz. Kendinizi geliştirmeniz ve kişisel eğitim almak için uygun bir dönemdesiniz. Gün içerisinde partnerinizle yaşayabileceğiniz anlaşmazlık, günün ilerleyen saatlerinde yerini romantik anlara bırakabilir.

Yay Burcu- (24 Kasım- 22 Aralık)

Finansal durumunuzu etkileyen konulara ağırlık verebilir, ufak ayrıntıları da hesapladığınız ve risk içermeyen yeni bir bütçe hazırlayabilirsiniz. Çalışma ortamında güçlü kişilerin desteğini görmeniz ve pratik şekilde işlerini yoluna koymanız mümkün. Duygusal hayatınızdaki rutinlik bu aralar son bulabilir.

Oğlak Burcu- (23 Aralık- 20 Ocak)

Zihinsel veya duygusal karışıklığınızın eğitim veya iş hayatınıza yansımasını ve emeklerinizin boşa çıkmasını istemiyorsanız bir an önce toparlanmaya bakmalısınız. Uzun süreli ilişkinizde ya da ortaklı işinizde bir süredir fedakârlık yapıp, idare ettiğiniz bir konuyu bugün sert bir dille ifade edebilir, içinizi dökmek isteyebilirsiniz.

Kova Burcu- (21 Ocak- 19 Şubat)

Bugün emin olmadığınız bir konuda vereceğiniz duygusal tepki hem sizi hem de başkalarını yanıltabilir. Sağduyulu olmanız ve temkinli davranmanız gereken bir gün olabilir. Partnerinizin veya arkadaşlarınızın düzenlemiş olduğu seyahat organizasyonuna davet edilebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Balık Burcu- (20 Şubat- 20 Mart)

Ailenizi ilgilendiren konularda görüşlerinizin belirleyici olmasına özen gösteriyor olabilirsiniz. Maddi içerikli hukuksal konular gündeminiz olurken, içten içe endişe duymanız mümkün. Zihninizi dağıtmak için evinizle ilgilenebilir, detay ve incelik gerektiren işlerle vakit geçirebilirsiniz.

Bir cevap yazın