Ekonomi

26 Yaş altındakiler: Duyuru yapıldı, bu ücreti ödemeyeceksiniz!

26 Yaş altında 18 yaş üstünde vatandaşları ilgilendiriyor. Yapılan yazılı açıklama ile gençlere duyuruda bulunuldu. Buna göre, 18-26 yaş arasındaki gençler ilk kredileri için tahsis ücreti ödemeyecek.

Bu sene binlerce kişi üniversitelere kayıt yaptıracak. Bu kapsamda paraya ihtiyacı olanları ilgilendiren genç bireyleri ilgilendiren açıklama yapıldı. Bankalar yeni müşteriler kazanmak için gençlere özel hizmetler de sunuyorlar. Akbank yaptığı açıklama ile ilk kredisini kullanmak isteyen 18-26 yaş arasındaki gençlerden tahsis ücreti alınmayacağını açıkladı.

Akbank söz konusu hizmeti hakkındaki açıklamasında şu ifadeleri kullandı:


Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle öne çıkan Akbank, ilk kredisini kullanmak isteyen 18-26 yaş arasındaki gençler için avantajlı bir ürün hizmete sundu. İlk ihtiyaç kredisini Akbank’tan kullanan gençler sadece bu kredilerinde değil, Akbank’tan 3 yıl boyunca kullanacakları tüm ihtiyaç kredilerinde tahsis ücreti ödemeyecek.

Gençlere büyük önem veren Akbank şimdi de gençlerin ilk finansman ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılamalarına destek oluyor. 18-26 yaş aralığında bugüne kadar hiç ihtiyaç kredisi kullanmamış gençler Akbank’ın hızlı ve kolay mobil deneyimiyle sunduğu ihtiyaç kredisinden yararlanabiliyor. İlk kredisini kullanacak olan gençlerin 3 yıl boyunca kullanacakları diğer ihtiyaç kredilerinden de tahsis ücreti alınmıyor olması, gündelik yaşamda sürekli değişen ihtiyaçların ötelenmemesini, şartlara göre uygun kredi kullanımının gönül rahatlığıyla yapılmasını sağlıyor. Yasal vade sınırları kapsamında* kullanılabilecek kredinin ödemeleri aylık eşit taksitler halinde yapılabildiği gibi ödemeye krediyi kullananın tercihine göre 3 ay sonra da başlanabiliyor.

Detaylı bilgi www.akbank.com’da.

*Erteleme dâhil ihtiyaç kredilerinde azami vade; 50.000 TL ve altındaki tutarlarda 36 ay, 50.000 TL üzeri 100.000 TL ve altındaki tutarlarda 24 ay, 100.000 TL üzerindeki tutarlarda ise 12 aydır.