Gündem

24 Ocak 2020- Günlük Burç Yorumunuz Size Ne Söylüyor?

24 Ocak günlük burç yorumunuz size bugün ne söylüyor? İngiliz Astrolog 24 Ocak günlük burç yorumlarınızı açıklıyor. Aşk, ve maddi durumlarınızda neler olacak? Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 24 Ocak günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? İkizler burcu 24 Ocak yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 24 Ocak günü neler bekliyor? Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte burç yorumlarınız… “

Koç Burcu- (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün şansınıza güvenin. Işığınızın parlayacağı zamanlar. Sürpriz gelişmeleri değişik haberler, ummadığınız gelişmeler olabilir. Özellikle günlük hayatınızda marjinal değişimler söz konusu. Yalnız ikili ilişkilerinize ve partnerlik ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekiyor. Fazla dominant olmaktan kaçınmalısınız.

Boğa Burcu- (21 Nisan- 21 Mayıs)

Bugün partnerinize olan güvenizi pekiştirebilirsiniz. Yine iş ortaklarınızla aranızda olan güven ilişkisini tazeleyebileceğiniz de bir gün. Ailevi konular, evinizle, yuvanızla ilgili konular, topraklanmak veya çiftçilikle ilgili bazı konular gündeminize gelebilir. Ev değiştirmek, yer değiştirmek söz konusu olabilir.

İkizler Burcu- (22 Mayıs- 21 Haziran)

Hem iş ortamınızda hem de maddi anlamda kendinizi daha sağlam hissedeceğiniz bir güne başladınız. İşinizde, bulunduğunuz, çalıştığınız ortamda, günlük rutinleriniz içinde kendinizi konforlu hissedeceksiniz. Genel anlamda size ait aksiyonlarda hızlanmalar söz konusu.

Yengeç Burcu- (22 Haziran- 23 Temmuz)

Uzun süredir devam ettirdiğiniz sabit inançlarınızı bir anda değiştirebilirsiniz. Hayata dair yeni kararlar söz konusu olabilir. Daha disiplinli, daha çalışkan bir tutum sergileyeceksiniz. Gün içinde dalgınlıklarınız olabilir. Eşyalarınızı bir yerde bırakmamaya ve işlerinizi atlamamaya dikkat edin.

Aslan Burcu- (24 Temmuz- 21 Ağustos)

Kendinize güveniyorsunuz. İradenizi göstermek, kendinizi kanıtlamak istediğiniz bir gün olabilir. Ayrıca egonuzun da ön planda olduğu bir gün. Özellikle kariyerinizle ilgili kökten değişiklikler yapmanız gereken haberler alabilirsiniz. Risk almamaya çalışın.

Başak Burcu- (22 Ağustos- 23 Eylül)

Partnerinizle olan güven ilişkinizi tazeleyeceğiniz veya bu konuda deneyimler yaşayacağınız bir gün. Ona güvenmek istiyorsunuz, belki de herkesten çok güveniyorsunuz ama bu konularda kendinizi daha da sağlama almak istiyorsunuz. Ayrıca bugün maddi anlamda hem çok şanslısınız hem de beklenmedik birçok gelişmeye açıksınız.

Terazi Burcu- (24 Eylül- 23 Ekim)

Bu sabah enerjiniz çok yüksek doğal olarak kendinizi iyi hissedeceksiniz. Aslında zorlu bir gün. Hayatın her alanında garip bir zorlanma ve aksilikler söz konusu olabilir. Ancak her şeye rağmen siz kendinizde mücadele gücü bulacaksınız. Yurt dışı, yükseköğrenim, inanç ve hukuksal konular gündeminizde olabilir.

Akrep Burcu- (24 Ekim- 23 Kasım)

Kariyerinizle ilgili gelişmeler oluyor ve şans yanınızda fakat bir türlü sizin istediğiniz gelişmeler olmuyor. Her defasında hevesiniz kursağınızda kalıyor. Sizinle ilgili güzel değişimler olacak merak etmeyin. Şubat ayının ortasına kadar kendinize zaman tanıyın. Köklendiğinizi, daha güçlü olduğunuzu hissedeceksiniz.

Yay Burcu- (24 Kasım- 22 Aralık)

Bugün güven ihtiyacınız artabilir. Çevrenize, arkadaşlarınıza güvenmelisiniz. Duygusal anlamda destek görmeye ihtiyacınız var. Her ne kadar bulunduğunuz konumda kendinizi sağlam hissediyor olsanız da evrenin ibresi bir anda tersine dönebilir. Her zaman bu ihtimali aklınızın bir köşesinde tutmalısınız. İş arkadaşlarınızla aranızda gerginlikler olabilir.

Oğlak Burcu- (23 Aralık- 20 Ocak)

Çevrenizle olan ilişkileriniz, arkadaşlarınızla olan bağınız sizi rahatlatıyor. Birilerine faydalı olmak istiyorsunuz. Duygusallığı bir kenara bırakmalısınız. İnsanların, çevrenizin iyiliğini istiyorsunuz evet, fakat bu dönem durumu biraz abartabilirsiniz. Aman bütün sokaktaki kedileri evinize almayın.

Kova Burcu- (21 Ocak- 19 Şubat)

Kariyerinizle ilgili kendinizi daha güvende hissedeceğiniz bir gün. Geleceğiniz veya bulunduğunuz konumdan memnunsunuz. Yeni ortaklıklar kurabilir, önceki ortaklıklarınıza son verebilirsiniz. İş hayatında ve günlük rutinlerde zorlanıyorsanız daha fazla çalışmanız gerekiyordur.

Balık Burcu- (20 Şubat- 20 Mart)

Egonuzun sesini az da olsa kısmanız gerekiyor olabilir. Hayata dair birçok konuda kendinizi ön plana koymaya başladınız. Aslında bu sizin için iyi bir şey ama etrafınızı da fazla yormamalısınız. Dış görünüşünüzle ilgili değişiklik yapma ihtiyacı duyabilirsiniz.

Bir cevap yazın