Gündem

23 Ocak 2020- Günlük Burç Yorumunuz Size Ne Söylüyor?

23 Ocak günlük burç yorumunuz size bugün ne söylüyor? İngiliz Astrolog 23 Ocak günlük burç yorumlarınızı açıklıyor. Aşk, ve maddi durumlarınızda neler olacak? Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 23 Ocak günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? İkizler burcu 23 Ocak yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 23 Ocak günü neler bekliyor? Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte burç yorumlarınız… “

Koç Burcu- (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün sizi oldukça meşgul edebilecek uğraşlar, detay gerektiren çalışmalar söz konusu. Bu arada iş yerindeki gelişmelere özel bir önem vermelisiniz. Çalışkan, hevesli ve rahat bir başlangıç yapabilirsiniz. Gündeminizden çıkması gereken konularda gereksiz yere takılmamalısınız. Son günlerde çok anlaşılır bir nedenle yaşadığınız tatsızlığın etkisinden bir an evvel kurtulmanız gerekiyor.

Boğa Burcu- (21 Nisan- 21 Mayıs)

Zamanlama konularındaki sıkışıklığınızdan bugünlerde kurtulacaksınız. Son zamanlardaki kafa karışıklığınız, çok değişik açılımlarla, sizi ilginç yeni düşünceler içine sokabilir. Son günlerde kilolarınızla ilgili problemleriniz var. Beslenmenize gereken önemi vermeli ve kendinize dikkat etmelisiniz. İki ayrı konuda şans yakalamanız mümkün. İşinizle ilgili olarak yeni girişimlerde bulunabilirsiniz

İkizler Burcu- (22 Mayıs- 21 Haziran)

Saptadığınız aksaklıkları yoluna koyma çabanız yeterli olamıyor. Sorunu hafta başında yetkili kişilerle çözme yoluna gideceksiniz. Bazı yanlış tespitlerin sizde bir yetersizlik duygusu yaratmasına izin vermemelisiniz. Aşk hayatınızda küçük bazı gerilimler olabilir, olayları fazla büyütmemeye çalışın.

Yengeç Burcu- (22 Haziran- 23 Temmuz)

Genel olarak işinizle ilgili konularda çok olumlu bir gün geçireceksiniz. Ani ancak son derece olumlu düşünceler geliştirebilirsiniz ve bunları hemen uygulamaya başlayabilirsiniz. Daha çok ekip çalışmalarına yatkın olacaksınız ve bugün iş birlikleri geliştirme şansınız olacak. Alacağınız haberler ve iletişimleriniz bazı beklentilerinizin olumlu yönde gelişmesini sağlayacak.

Aslan Burcu- (24 Temmuz- 21 Ağustos)

Sadece parlak fikirlerinizden söz etmeli, hak ettiğini elde edememiş, bu yüzden sorunlar yaşayan biri görüntüsü vermemelisiniz. Bugünlerde sizin için önemli olan bazı insanlarla görüşmeleriniz olacak. Özel uğraşlarınız arasında sağlığı koruyucu, bedeni zinde tutan sosyallikler var ama siz bunları biraz sağlığı bozucu hale getirebiliyorsunuz.

Başak Burcu- (22 Ağustos- 23 Eylül)

İş hayatınız açısından oldukça yoğun bir gün geçireceksiniz. Elinizdeki işleri tamamlamaya çalışacak ve yeteneklerinizin gelişmesini sağlayan işlerle ilgileneceksiniz. Projelerinizin kabul göreceği bir dönemdesiniz. Kendinizi korumak düşüncesiyle gerçeklerden kaçmak istemeniz gerçekleri değiştirmiyor. Bir an önce gerçeklerle yüzleşmelisiniz. Bu, sizi konuları abartıcı özelliğinizle de tanıştıracak.

Terazi Burcu- (24 Eylül- 23 Ekim)

Çalışkan ve becerikli olmanız, sistemli olmayışınız nedeniyle hakkettiği randımanı alamıyor. Ruh haliniz çalışmaya pek uygun değil. İşlerin pek yoğun olmaması durumunuzu biraz kolaylaştıracak. Bugün, paylaşımlarınız konusunda hassas davranabilirsiniz. Kızdığınız konuları içinizde biriktirmeyip açığa vurmayı denemelisiniz.

Akrep Burcu- (24 Ekim- 23 Kasım)

Size çözümsüz görünüp gözünüzü korkutan problemler karşısında oldukça donanımlısınız. Şansınıza pek güven duymadığınız bir konuda ortaya çıkacak gelişmeler olumsuz görüşlerinizi değiştirecek. Soğuk içeceklerden sakınmazsanız boğaz ağrılarınız müzminleşebilir. Dikkatli olun. İkili ilişkilerinizde çok önemli olmasa da çeşitli sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Duygularınız yoğunlaşıyor ancak sinirsel bazı gerilimler yaşayabilirsiniz.

Yay Burcu- (24 Kasım- 22 Aralık)

Çok yoğun günler geçiriyorsunuz ve işin altından çıkmak için bir dost eline muhtaçsınız. Sorunlarınızı paylaşabilecek birisini bulun. Kendinizi bu kadar zorlamanın manası yok. Bugünlerde ikili, üçlü görüşmeler, özel olarak duyarlılık gerektirebilir. Sonucu birkaç kişiyi birden ilgilendiren ve sizden çok acil çözüm bekleyen bir problem söz konusu.

Oğlak Burcu- (23 Aralık- 20 Ocak)

İş yaşamınızda son derece olumlu etkiler altında olacaksınız ve geleceğinize ilişkin sağlıklı kararlar verebileceksiniz. Düşüncelerinizi istediğiniz noktaya odaklamayı başarıyorsunuz ve bu iş yaşamınızda size küçük başarılar kazandırabilir. Hayatınızla ilgili olayları ve gelişmeleri gözden geçirebilirsiniz. Bir süreden beri sürüncemede kalan bir sorununuzun çözümü için yeni düşünceler geliştirebilirsiniz. Enerjinizi olumlu olarak kullanabilirseniz karşınıza bazı fırsatlar çıkacak, iyi değerlendirin.

Kova Burcu- (21 Ocak- 19 Şubat)

Enerjinizi günlük işlerinize yönlendireceğiniz bir gündesiniz. Aşırı yoğunluk arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi olumsuz yönde etkileyebileceği gibi sağlığınızla ilgili sorunlar da yaratabilir. Bugün tahammülsüz yanınızı kışkırtan bir tartışma yaşayabilirsiniz. Tartışmalardan uzak kalmanızda yarar var. Bugün duygularınızı denetim altına almakta zorlanacaksınız. Olaylardan hemen etkilenip atak davranışlar içerisine girebilirsiniz.

Balık Burcu- (20 Şubat- 20 Mart)

Bugünlerde işyerinizin kadrosunda bazı değişiklikler olacak ve siz bu yeni insanlarla iyi anlaşabileceksiniz. Faydalı projelere el atacaksınız ve bu konuda iş arkadaşlarınızdan büyük bir destek göreceksiniz. Çok rahat sayılmazsınız. Kafanızı kurcalayan sorunlar ve özellikle İlişkiniz konusunda gündeme gelebilir. Mümkün olduğunca gerçekçi olmaya çalışın.

Bir cevap yazın