Afyonkarahisar haberleriAydın HaberleriDenizli HaberleriEge HaberleriGündemİzmir HaberleriKütahya HaberleriManisa HaberleriMuğla HaberleriUşak Haberleri

23 Nisan hava durumu açıklaması: İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Muğla, Uşak, Kütahya dikkat!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından 23 Nisan hava durumu raporu yayımlandı. Ülke genelinde koronavirüs önlemleri kapsamında sokağa çıkma yasağı olmasına rağmen hava durumu haberleri merak ediliyor. Meteoroloji’nin değerlendirmelerine göre, Ege Bölgesi genelinde hava parçalı bulutlu, akşam saatlerinden sonra bölgenin kuzeyi çok bulutlu, gece Çanakkale il geneli ile Balıkesir’in kuzeyi sağanak yağışlı olarak geçecek.

EGE BÖLGESİ HAVA DURUMU

Az bulutlu ve açık, akşam saatlerinden sonra bölgenin kuzey kesimlerinin parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

A.KARAHİSAR °C, 22°C
Az bulutlu ve açık

İZMİR °C, 25°C
Az bulutlu ve açık

MANİSA °C, 27°C
Az bulutlu ve açık, akşam saatlerinden sonra parçalı bulutlu

MUĞLA °C, 25°C
Az bulutlu ve açık

SAĞANAK YAĞIŞ UYARISI

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzeybatı kesimleri parçalı yer yer çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren Çanakkale ile Edirne’nin güney, Balıkesir’in kuzey ilçelerinin sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI

Güney ve doğu bölgelerde mevsim normallerinin üzerinde, diğer yerlerde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.