İzmir Haberleri

22 Eylül 2022 İzmir Su Kesintisi Mahalle Mahalle Liste! İzmir Su Kesintileri Listesi

İzmir’de suların daha sağlıklı ve kesintisiz bir şekilde vatandaşlara ulaşabilmesi adına hafta boyunca su altyapısında bakım, iyileştirme ve onarım çalışmaları gerçekleştiren İZSU, bu çalışmaları esnasında iş ve işçi sağlığı gerekçesiyle kısa süreli su kesintileri ortaya çıkarabiliyor. Öte yandan İZSU, bu kesintilerin bugün etkili olacağı bölgeleri duyurmuş bulunuyor.

İZSU, 22 EYLÜL 2022 İZMİR SU KESİNTİSİ HANGİ MAHALLE VE İLÇELERDE YAŞANACAK?

İzmir’de gün içerisinde bakım ve iyileştirme çalışmalarının yanı sıra onarım çalışmaları sonucunda da ortaya çıkan su kesintilerine karşı İzmirlileri uyaran İZSU, kesintileri ile ilgili duyuruları kendi web sitesi aracılığıyla kamuoyuna bildiriyor. Bu kapsamda su kesintilerinin 22 Eylül 2022 Perşembe günü etkili olacağı bölgeleri de bildirmiş olan İZSU Bergama ilçesi Maltepe, Turabey mahalleleri; Bornova ilçesi Kazımdirik mahallesi; Çeşme ilçesi Yalı ve Şifne mahalleleri; Karşıyaka ilçesi Bostanlı, Atakent, Yalı mahalleleri; Kınık ilçesi Fatih mahallesi; Kiraz ilçesi Kaleköy, Tekbıçaklar, Sarıkaya, Avunduruk, Sarısu, Karabağ, Gedik ve Solaklar mahalleleri; Menderes ilçesi Gümüldür Cumhuriyet ve Oğlananası Cumhuriyet mahalleleri; Ödemiş ilçesi Türkmen, Meşrutiyet ve Üç Eylül mahalleleri; Seferihisar ilçesi Camikebir mahallesi; Torbalı ilçesi Eğerci, Şehitler ve Yazıbaşı mahalleleri ile civarında yaşayan vatandaşları kesintilere karşı uyarıyor.

İZSU, 22 EYLÜL 2022 İZMİR SU KESİNTİSİ SAAT KAÇTA, NE ZAMAN SONA ERECEK?

Yaşanan su kesintilerine ilişkin detaylı bir bilgi sağlayan İZSU, özellikle İzmirlilerin kesintilere karşı önlem alabilmesi adına su kesintilerinin saat kaçta sona ereceğini kamuoyuna bildiriyor. Buna göre, Kınık ilçesindeki su kesintisi saat 11.40’ta biterken; Karşıyaka ilçesindeki su kesintileri saat 11.50 itibariyle sona eriyor. Ödemiş ve Seferihisar ilçelerindeki su kesintileri saat 12.00’a kadar sürerken, Bergama ve Bornova ilçelerinde yaşanacak olan su kesintileri saat 13.00’a; Çeşme ve Torbalı ilçelerindeki su kesintileri ise saat 14.00’a kadar devam ediyor. Öte yandan Kiraz ilçesindeki su kesintisi saat 16.00 itibariyle sona ererken; Menderes ilçesindeki su kesintisinin ise saat 18.00 itibariyle biteceği İZSU tarafından duyurulmuş bulunuyor.