Gündem

21 Ocak 2020- Günlük Burç Yorumunuz Size Ne Söylüyor?

21 Ocak günlük burç yorumunuz size bugün ne söylüyor? İngiliz Astrolog 21 Ocak günlük burç yorumlarınızı açıklıyor. Aşk, ve maddi durumlarınızda neler olacak? Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 21 Ocak günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? İkizler burcu 21 Ocak yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 21 Ocak günü neler bekliyor? Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte burç yorumlarınız… “

Koç Burcu- (21 Mart- 20 Nisan)

Sabah saatlerinde sizi sevmeyen ya da sizin sevmediğiniz bir kimseye karşı harekete geçmeniz ve onu son derece zor bir duruma sokmanız mümkün. Önceden düşünülmüş olsun ya da olmasın biraz uzun sayılabilecek bir yolculuk yapabilir ve çok eğlenebilirsiniz. Bugün sizin için yenilenme ve sıkıntılardan kurtulma günü olabilir. Bütün yapmanız gereken kendi inisiyatifinizi kullanarak ve kimseden bir yardım veya teşvik beklemeden harekete geçmek.

Boğa Burcu- (21 Nisan- 21 Mayıs)

Bugün sizin için hem mutlu ve eğlenceli hem de ciddi sorumluluklar altına girebileceğiniz bir gün olabilir. Bazı konularda ciddi sözler verebilir, yeni bilgiler edinebilir ve yeni yeni projeler için kafa yorabilirsiniz. Duygusal ilişkileriniz son derece tatmin edici ve yoğun. Eğer yalnız bir Boğaysanız, sizin yaş gurubunuzda, ciddi biriyle tanışabilir ve bu kişi hakkında, ileriye yönelik son derece olumlu düşüncelere kapılabilirsiniz.

İkizler Burcu- (22 Mayıs- 21 Haziran)

Aslında verimli fakat asabi durumunuzun oldukça gergin olduğu bir gündesiniz. Bugün sizin için birçok yeni şeyin başlangıcı olabilir. Bazı şeyleri fark edebilir ya da yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Önem verdiğiniz ve başkalarıyla anlaşmazlık içinde olduğunuz bir konu varsa bugün o konuda haklı çıktığınızı göreceksiniz. Bu durum önünüzde yeni imkanlar açabilir. Sizi sıkan bir konudan kurtulup, rahat nefes alabilirsiniz.

Yengeç Burcu- (22 Haziran- 23 Temmuz)

Aileniz ya da diğer sevdiğiniz kimseler için bazı fedakarlıkları göze almanız gerekebilir. Bunu yaptığınız takdirde fedakarlıklarınızın boşa gitmediğini de göreceksiniz. Çok istediğiniz ve bir türlü gerçekleştiremediğiniz bazı şeyler için beklenmedik destekler görmeniz mümkün. Bugün dikkat etmeniz gereken tek şey, ani kararlar almaktan, son dakikada karar değişikliği göstermekten ve hiçbir konuda, her şeyi tam olarak anlamadan konuşmaktan kaçınmak.

Aslan Burcu- (24 Temmuz- 21 Ağustos)

Bugün sizi sıkan bir konudan kurtulmak için yorgunluğu göze almanız gerekebilir. Böyle bir durumunuz varsa aslında hemen harekete geçmeniz de gerekiyor. Eğer tembellik etmeyip harekete geçerseniz her şeyin çabucak bittiğini ve düşündüğünüze değmediğini göreceksiniz. Bugün aşk hayatınız da oldukça aktif olabilir. Siz bir kadınsanız, bir beraberliğiniz varsa bile, sizi çok beğenen bir erkekle tanışabilir veya bir arada bulunup, hoş vakit geçirebilirsiniz.

Başak Burcu- (22 Ağustos- 23 Eylül)

Burcunuzun üzerinde kayda değer hiçbir olumsuz etkinin olmadığı rahat bir dönemdesiniz. Bugün uzun süreden beri beklettiğiniz bazı planlarınızı yürürlüğe koyabilir, isteklerinizi elde etmek için harekete geçebilirsiniz. Eğer paraya ihtiyacınız varsa gerek duyduğunuz miktarın beklenmedik bir şekilde ve hatta beklenmedik yerlerden elinize geçmesi ihtimali oldukça yüksek. Alacağınız bazı haberler ya da genç bir insanla ilgili gelişmeler kafanızda yeni düşünceler uyanmasına ve şeytanca planlar kurmanıza neden olabilir.

Terazi Burcu- (24 Eylül- 23 Ekim)

Hemen olumsuz olarak nitelendirmeyin fakat bugün her şeyi abartma meylindesiniz. Özellikle, bugün alışveriş yapmayı düşünüyorsanız biraz ihtiyatlı davranmanızda fayda vardır. İhtiyacınızdan çok fazla hatta gereksiz şeyler alabilirsiniz. Yemek ya da içki konularında da abartılı davranışlarınız olabilir. En önemlisi duygusal ilişkilerinizdeki abartılar. Birlikte olduğunuz kimseden onun kapasitesinin üzerinde şeyler bekleyebilir ve onun en ufak hatasını bile büyük kusurlar olarak nitelendirerek hem ona hem kendinize günü zehir edebilirsiniz.

Akrep Burcu- (24 Ekim- 23 Kasım)

Üzerinizde otorite sahibi olan bir erkek bugün biraz canınızı sıkabilir. Bu kimse yaş ve cinsiyetinize göre eşiniz, babanız ya da işveren veya şefiniz olabilir. Genele açık yerlerde hareketlerinize ve çevrenize çok dikkat etmeniz gerekiyor. Üzerinizdeki astrolojik etkiler istenmeyen durumlara karışmanıza sebep olabilir.

Yay Burcu- (24 Kasım- 22 Aralık)

Gerek fiziksel gerekse duygusal olarak iki uç arasında olabileceğiniz bir gündesiniz. Biran kendinizi son derece canlı ve yüksek morale sahip hissederken, bir saat sonra büyük bir yorgunluk ya da bezginlik içinde olabilirsiniz. Bu durumu göz önünde bulundurarak uzun sürebilecek olan yorucu işlere hiç teşebbüs etmemeniz daha doğru olabilir.

Oğlak Burcu- (23 Aralık- 20 Ocak)

Bugün insanların sert ya da kaba davranışlarıyla karşılaşabilirsiniz. Eğer herhangi bir rahatsızlık durumunuz varsa küçük bir cerrahi müdahale görmeniz de mümkün görünüyor. Hangi cinsiyette olursanız olun erkeklerle iyi geçinmenizin zor olduğu bir gündesiniz. Bugün ayrıca bir kalp kırıklığı yaşayabilir ve birisine darılabilirsiniz fakat kısa bir zaman içinde belki de biraz münakaşa ederek her şey tatlıya bağlanacak.

Kova Burcu- (21 Ocak- 19 Şubat)

Sizi uğraştıran hatta üzen bazı konularla ilgili olabilecek olan yeni gelişmeler sakinleşmenize ve her şeyi daha huzurlu bir şekilde düşünmenize sebep olacak. Bugün birden fazla işi aynı anda yapmak zorunda kalabilirsiniz. İlk başta bu durum sizi zorlasa da kısa zaman içinde duruma uyum sağlayacak ve her şeyi beceriyle halledeceksiniz. Parayla ilgili konularda da olumlu gelişmelere açıksınız.

Balık Burcu- (20 Şubat- 20 Mart)

Bugün ailenizde büyük bir sevinç yaşanacak. Meydana gelebilecek olan gelişmeler sizi fazlasıyla mutlu edip, büyük hayaller kurmanıza sebep olabilir fakat bilmelisiniz ki, elde edebileceğiniz şeyler, kafanızda kurduklarınızdan daha ufak olabilir. Ayrıca bugün orta yaşlarda bir erkekle bir şeyler paylaşarak, ondan alacağınız fikirler doğrultusunda ciddi düşüncelere girebilirsiniz.

Bir cevap yazın