EkonomiGündem

2021 Model Sıfır Renault Marka Ticari Araçlarda 0 Faiz Kampanyası!

Renault kampanyayı duyurdu. Renault resmi internet sitesinden kampanyanın detaylarını başlattı. Renault finanstan kredi kullanılmasında geçerli olan kampanyayı duyurdu. Renault Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan ilgili kampanyayı resmi sitesinde yayınladı. Yeni Express lansmana özel 50.000 TL Kredi ve 12 ay vade %0 faiz fırsatıyla. Detaylı bilgi Renault Yetkili satıcılarında.

Kampanyanın Detayları Şu Şekilde;

Renault Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan ilgili kampanya, lansmana özel sınırlı sayıdaki 2021 model Yeni Express versiyonlarının perakende satın alımında geçerlidir. Kampanya kapsamında, 50.000 TL kredi, 12 ay vade ve %0 faiz oranı ile aylık ödeme 4.217 TL’dir.

Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır.

Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir.

Yeni Express’in karma CO2 salımı 133-163 g/km; ortalama yakıt tüketimi 5,1-6,2 lt/100km aralığındadır. Temsili model üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 30.09.2021’e tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. MAİS’in, kampanya bitiş tarihini ve kapsamını değiştirme hakkı saklıdır.  (50.000 TL 12 ay %0 faiz: Aylık Ticari Maliyet Oranı; %0,38, Yıllık Ticari Maliyet Oranı; %4,65)