Ekonomi

2021 Fiat Panda Sahibi Olmak İsteyenler Dikkat! Fiat Yeni Faiz Kampanyalarını Duyurdu

Araba sahibi olmak isteyenler için Fiat kampanyası, Fiat marka  modellerde kampanyalarını duyurdu. Fiat resmi internet sayfası üzerinden yaptığı açıklama ile 2021 Panda model araçlarda a 50.000 TL 12 ay 0,99% faiz kampanyalarını duyurdu. Sıfır araba sahibi olmak isteyenler Fiat markasının kampanyaları 03.10.2021 tarihine kadar geçerli. Fiat kampanyalarından yararlanmak isteyen vatandaşları mağazalarına bekliyor.

Kampanyanın Detayları Şu Şekilde;

Kampanya, 2021 model yılı Panda modellerinde geçerlidir. Kredi kampanyasından ‘’Marka Kasko’’ yaptırılması durumunda faydalanılabilir. Marka Kasko, Axa Sigorta, Türkiye Sigorta, Allianz Sigorta, Fiat Kasko ve Ak Sigorta’dan Fiat Kasko ile Fiat Connect Kasko poliçeleri için geçerlidir.

Kredi kullanımında oluşacak yasal vergiler, istihbarat ücreti ve kredi tahsis ücreti müşterinin aracı hususi ya da ticari kullanımına göre farklılık gösterebilir.

Fiat ve Koç Fiat Kredi önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya 02.09.2021-03.10.2021 tarihleri arasında geçerlidir.