Personel Alımı

2020 KPSS (B) grubu puan sırasına göre personel alımı yapılacak

2020 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle Mersin Üniversitesi bünyesine m 12 adet Sözleşmeli Personel alınacaktır. Mersin Üniversitesi personel alımına ilişkin yayınlanan resmi ilanda şu bilgilere yer verildi.

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE ZAMANI

Adayların öncelikle istenen belgeler kısmında yer alan 1(bir) numaralı online başvuru formunu doldurmaları zorunludur. Online başvurusunu tamamlayan adaylar asıl başvurularını ilan bitim tarihine kadar Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen yapacaklardır.

Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece birine başvurabilecek olup, birden fazla pozisyona başvuru yapanların başvuruları iptal edilecektir. Adayların KPSS puan türü ve yılı ile uygun olmaması durumunda başvuru işlemi gerçekleşmeyecektir.

Tecrübe istenen pozisyonlar için adaylardan başvuruda bulunacakları pozisyonda çalıştıklarını gösterir belgenin kaşe ve ıslak imza ile onaylanmış hizmet belgesi olması gerekmektedir. Ayrıca adaylardan başvuruda bulunacakları pozisyonda çalıştıklarını gösterir belgenin kontrolü amacıyla https://www.turkiye.gov.tr/adresinden alınan sigortalı hizmet dökümünün istenilen evraklara eklenmesi gerekmektedir.

İlave belge istenen pozisyonlar için adayların istenilen belgeleri şahsen müracaat esnasında ıslak imzalı olarak teslim etmeleri gerekmektedir.

İSTENİLEN BELGELER

1- Online Başvuru Formu (Sadece Doldurulacak ve Sistemden Gönderilecektir) (Online Başvuru Formu İçin Tıklayınız)

2- Ön Başvuru Formu (Lütfen Bilgisayar Ortamında İndirip Doldurunuz) (Ön Başvuru Formu İçin Tıklayınız)

3- 2020 KPSS (B) Grubu Sınav Sonuç Belgesi

4- Diploma Fotokopisi

5- Kimlik Fotokopisi

6- Özel Şart Belgesi (Varsa)

7- Fotoğraf (1 adet)

8- Askerlik Durum Belgesi Başvuru işlemleri 15.01.2021-29.01.2021 (mesai bitimi) arasında yapılabilecektir.

KADRO DAĞILIMI

Mersin Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı olarak hemşire, Röntgen Teknisyeni, psikolog ve sağlık teknikeri alımı yapılacak olup, kadro dağılımı ve kadrolara göre belirtilmiş başvuru şartları şöyle;

Resmi ilanı görüntülemek için TIKLAYINIZ