Eğitim

2020 AÖF Final Sınavı Sonuçları Açıklandı

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF final sınavı sonuçlarının açıklandığı duyuruldu. Final sınavları iki gün önce düzenlenmişti. Adaylar tarfaından sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı araştırıldı ve bu araştırmalar yapılan açıklama ile son buldu.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF final sınavları 24 Haziran’da başlamıştı ve bu sınava ilişkin tüm oturumlar dün sona ermişti. Sınavların dün sona ermesinin ardından adaylar tarafından sonuçların ne zaman açıklanacağı araştırılmaya başlandı. Adayların cevabını araştırdığı ‘2020 AÖF Final Sınavı Sonuçları Açıklandı Mı?’ sorusu yanıt buldu.

24 Haziran günü başlayan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF final sınavları geçtiğimiz gün sona erdi. Sınavların sona ermesinin ardından geçen bir günün ardından sonuçlar açıklandı. Adaylar sınav sonuçlarına “anadolu.edu.tr” web adresi üzerinden ulaşabileceklerdir.

Sınav Sonuçları İçin TIKLAYIN. 

YAZ OKULU DUYURUSU

Bunun yanı sıra Anadolu Üniversitesi tarafından yaz okulu hakkında şu duyuru yayımlandı:

Sevgili Açıköğretim Sistemi Öğrencileri,

AÖF’ten yapılan son dakika duyrusunde “Üniversitemiz Rektörü Prof.Dr. Fuat Erdal, öğrencilerimizden gelen yoğun talep üzerine, 2019-2020 eğitim-öğretim yılında, Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri’nde “Yaz Okulu” yerine “Üç Ders Sınavı” uygulanması yönünde alınan kararı yeniden değerlendirmek üzere, Üniversite Yönetim Kurulu’nu acil gündem ile toplantıya çağırmıştır.

Bu doğrultuda 08.07.2020 tarihinde toplanan Üniversite Yönetim Kurulu, “Yaz Okulu” açılmasına karar vermiştir. “Yaz Okulu” sınavları Eylül ayında, pandemi şartlarının elvermesi halinde yüz yüze, aksi takdirde çevrimiçi olarak yapılacaktır.

“Yaz Okulu” başvuru takvimi Üniversitemiz web sitesi üzerinden duyurulacaktır.

Tüm öğrencilerimize sağlıklı günler ve sınavlarında başarılar dileriz.

İlgili Makaleler