Gündem

2019 EGM Bekçi Alımı Sözlü Sınav Merkezleri ve Tarihleri Açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığının resmi web adresi üzerinden çok önemli bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda 2019 bekçi alımı sözlü sınavına ilişkin sınav yeri merkezi ve tarihlerinin adaylarının erişimine açıldığı belirtildi. 

Polis Akademisinden yayımlanan duyuruda adayların sınav yeri merkezlerini ve tarihlerini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgulayabilecekleri belirtildi. 

YAYIMLANAN DUYURU

Konu hakkında yayımlanan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

2019/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Sözlü Sınavına Katılacak Adayların Sınav Merkezleri ile Tarihleri Açıklandı.

2019/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı kapsamında adaylar sözlü sınavına katılacakları sınav merkezlerini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir.  İlan edilen tarihte ve sınav merkezinde adaylar sözlü sınavına katılacaklardır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan duyuru tebliğ niteliğindedir. 

Adaylar Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir. 

Sınav Giriş Belgeleri İçin TIKLAYIN.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı