Kamu

200 TL’lik benzin ve motorin alacaklar dikkat: 50 TL indirim yapılacak! Son gün 16 Ağustos

Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden M OİL kampanyasından bahsederek müşterilerine duyuruda bulundu. Ziraat Bankası 15 Ağustos tarihine kadar Bankkart anlaşmalı M Oil istasyonlarında Bankkart POS?undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine 50 TL Bankkart Lira verileceğini bildirdi.

SMS İLE KATILABİLİRSİNİZ

Kampanyaya Bankkart Mobil ile bankkart.com.tr’den veya SMS ile katılım sağlanabilir.
SMS ile katılım için MOIL yazıp 4757’ye Bankamıza kayıtlı Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom operatörlerine ait cep telefonundan SMS göndermesi gerekmektedir. KKTCell operatörlerine ait Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaralarından ise 905327524757’ye SMS göndermesi gerekmektedir. SMS gönderimleri ücretsizdir.
Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve toplamda en fazla 50 TL Bankkart Lira kazanabilir.
Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde ve Bankkart Mobil’de yer alacak, kazanım SMS’le bildirilecektir.
Kampanya koşullarını gerçekleştiren müşterilere Bankkart Liralar 25 Ağustos 2022 tarihinde yüklenecektir.
Kazanılan Bankkart Liralar 15 Eylül 2022 tarihine kadar Bankkart anlaşmalı M Oil istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir.
Aynı gün içerisinde yapılacak 200 TL ve üzeri harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.
İşlemlerin kampanyaya katılım sağlandıktan sonra ve Bankkart POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım talebinin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınmaktadır.

SON GÜN 16 AĞUSTOS

15 Eylül 2022’e kadar kullanılmayan Bankkart Liralar 16 Eylül 2022 tarihinde geri alınacaktır.
Bankkart , Bankkart Genç, Bankkart Başak , Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir.
Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya asıl kart sahipleri katılabilir. Ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.
Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal / iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iptal / iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır.
Bankkart Kumbara’da yeterli Bankkart Lira bulunmaması halinde kalan tutar hesaba veya kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır.
Kampanya sadece anlaşmalı M Oil istasyonlarında geçerlidir.
Bankkart anlaşmalı M Oil istasyonlarına buradan ulaşabilirsiniz.