EkonomiGenel

200 TL ve üzeri market harcaması yapan herkes için açıklandı: Kartlarınıza ödenecek!

200 TL ve üzerinde market harcaması yapan herkes için açıklama geldi! 1 – 30 Haziran 2022 tarihleri arasında World Card ile Gıda marketi, kasap, manav ve şarküteri sektörlerinde tek seferde yapacağınız ilk 200 TL ve üzeri alışverişinizden sonraki her 200 TL ve üzeri alışverişinize 15 TL, toplamda 120 TL Worldpuan hediye edilecek.

KAMPANYA DETAYLARI

Kampanya 1-30 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
Market ve internet üzerinden Yapı Kredi World Üye İşyerleri kapsamında yapılacak gıda marketi, kasap, manav ve şarküteri sektörlerindeki alışverişler için geçerlidir.
Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir, Anadolubank ve Albaraka Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ve Vakıfbank Worldcard’lar ile kampanyaya dahil sektörlerdeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde yapılacak harcamalar dahildir.
Migros sanal market harcamaları geçerli değildir.
Nakit çekim, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar ve mail order işlemleri dahildir.
Dijital kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.
Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri harcamanın ilki kampanyaya dahil olacaktır. Kampanyaya SMS (kısa mesaj) ile veya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.
Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 120 TL Worldpuan kazanabilir.
Kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 200 TL ve üzeri alışverişten sonraki her 200 TL ve üzeri alışverişe 15 TL, toplamda 120 TL Worldpuan kazanılacaktır.
Bireysel kredi kartları için; kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 5 Temmuz 2022 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 5 Ağustos 2022’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 6 Ağustos 2022’de geri alınacaktır.
Kampanya kapsamında kazanılan puanlar, en az 1 adet kullanıma açık bireysel TLcard olması durumunda TLcard’lara 5 Temmuz 2022 tarihinde yüklenecektir.
Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir.
Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir.
Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.

DİĞER BİLGİLER

World Mobil uygulamasından kampanya katılımı yapılırsa SMS ile katılım yapılması gerekmemektedir.
Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için GIDA yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.
SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.
Müşterilerin World Mobil üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması ve harcamalarını Yapı Kredi bireysel kredi kartları veya Yapı Kredi bireysel TLcard’ları ile yapmaları gerekmektedir.
Kampanyaya World Mobil uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılım yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmayan müşteriler kampanyadan puan kazanamayacaklardır.
Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.
Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır.
Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
Kampanya kapsamındaki işlemler mutlaka World Üye İşyerlerindeki Yapı Kredi Bankası POS Sistemi üzerinden geçmelidir.