EkonomiGündem

20 Şubat’a kadar ödeme yapanlar dikkat: Ücretler iade edilecek!

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu KYK yurtlarında 20 Şubat tarihine kadar dönem ücreti ödeyenlere açıklamada bulundu. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından 10 ilde yıkılma olmasıyla Türkiye’de felaketin yaşandığını ve depremzede vatandaşların yerleştirilmesi için KYK yurtlarında bulunan öğrenciler çıkarılmasının ardından 20 Şubat tarihine kadar dönem ücreti ödeyen öğrencilerin ücretlerinin iade edileceği bildirildi.

ÜCRETLER İADE EDİLECEK

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, GSB yurtlarında 20 Şubat tarihine kadar olan dönem için ödeme yapan öğrencilerin ücretlerinin iade edileceğini açıkladı.

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, Kasapoğlu, sosyal medya hesabından yurtlara ilişkin değerlendirmede bulundu. Paylaşımında Kasapoğlu, “Sevgili gençler, GSB yurtlarımızda 20 Şubat tarihine kadar olan dönem için ücret ödeyenlerin ücretleri iade ediliyor. 20 Şubat itibarıyla yurtta kalan gençlerimiz ücret ödemeye devam edecek olup depremzede öğrencilerimiz ise hiçbir ücret ödemeyecektir.” ifadelerini kullandı.